بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

۰
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات تهران آغاز به کار کرد و در آن بیش از ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر در معرض بازدید علاقه مندان قرار گرفت.

در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته‌نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط یا آنلاین اعم از خبرگزاری و پایگاه خبری، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه‌ای و استانی) و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.

همچنین بیش از ۸۰ رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ غرفه در گروه تخصصی، ۳۰ غرفه در گروه خانواده و ۲۰ غرفه در گروه دین و اندیشه در این نمایشگاه حضور دارند..

علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و برخی خانه‌های مطبوعات استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.​

نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها صبح  شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مدیران عامل خبرگزاری ها و مدیران مسئول روزنامه ها و دیگر اصحاب رسانه به طور رسمی افتتاح شد؛ درحالی که درهای نمایشگاه روز قبل به روی بازدیدکنندگان باز شده بود.

در نمایشگاه امسال که مثل سال های گذشته در مصلای امام خمینی تهران دایر است علاوه بر حضور مهمانان داخلی و اصحاب رسانه کشور، روزنامه نگارانی از چهار قاره جهان به نمایشگاه مطبوعات می آیند.


delta.ir ◊ مجله خبری دلتا

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…