رنگ های منتخب ۲۰۱۹ برای دکوراسیون داخلی (بخش دوم)

۳
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هر سال طراحان دکوراسیون داخلی، رنگ های منتخب خود را برای طراحی های داخلی اعلام می کنند. امسال نیز رنگ های منتخب سال 2019 اعلام شد. به کاربردن این رنگ‎ها در دکوراسیون داخلی منوط به شناخت تاثیرات آن بر فضا و خلقیات افراد است. در این مطلب این موضوعات را مورد بررسی قرار می دهیم.
رنگ های منتخب 2019

رنگ های منتخب ۲۰۱۹ برای دکوراسیون داخلی در بخش اول معرفی شدند. در این مطلب ادامه رنگ‌ها را بررسی می‌کنیم.

سبز

رنگ سبز منتخب سال 2019

به گزارش اختصاصی مجله دلتا؛ امسال رنگ سبز یکی از رنگ‌ های منتخب ۲۰۱۹ معرفی شده است. یکی از رایج‌ترین راه‌هایی که می‌توانید رنگ سبز را به دکوراسیون داخلی خود بیفزایید، استفاده از گیاهان است. البته این کار علاوه‌بر جنبه تزئینی خاصیت‌های بسیار دیگری دارد.

به نظر می‎رسد در سال ۲۰۱۹ سبز پررنگ، سبز تیره، و  سبز زمردی نقشی تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی با تم سبز خواهند داشت.

صورتی

صورتی رنگ منتخب سال 2019

یکی دیگر از رنگ‌های برجسته‌ای که امسال در دکوراسیون داخلی به کارگرفته می‌شود، رنگ صورتی است. می‌دانید که این رنگ طیف‌های زیادی را دربرمی‌گیرد، در سال ۲۰۱۹ رنگ رزهای صورتی و حتی طیف‌های ملایم‌تر آن ،گوی سبقت را از سایر طیف‌ها ربوده‌اند. صورتی رنگی ایدئال برای ایجاد حال‎وهوایی زنانه در هر فضا به شمار می‎رود. این رنگ بسیار مثبت و شاد و برای هر محیط مناسب است.

صورتی هم با بسیاری از رنگ‌ها هماهنگی خوبی دارد، اما انتظار می‌رود امسال در کنار سفید قرار داده شود.

قرمز

قرمز رنگ منتخب سال 2019

یکی دیگر از رنگ های منتخب ۲۰۱۹ قرمز است که امسال در دکوراسیون بسیار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته بهتر است در به کارگیری رنگی تا این اندازه قوی و هیجان‎بخش، محتاط باشید.

یکی از ویژگی‌های رنگ قرمز این است که اتاق را گرم می‌کند؛ به‌همین سبب توصیه می‌شود این رنگ‌ را در وسایلی مثل کوسن و قالی، و در فصل‌های پاییز و زمستان به کارگیرید.

لاجوردی

لاجوردی رنگ منتخب سال 2019

در سال ۲۰۱۹، طراحان، رنگی آبی لاجوردی را در دکوراسیون به کار خواهند گرفت. هرچند که طیف‌های کم‌رنگ آبی همچنان استفاده خواهند شد اما لاجوردی بسیار خودنمایی خواهد کرد. این رنگ جزو طیف‌های تاریک و عمیق آبی به شمار می‌رود.

اگرچه رنگ آبی آرامش‌بخش است، بهتر است آبی لاجوردی را در سطوحی مثل دیوار ها که گسترده هستند، استفاده نکنید؛ مگر این‎که با سایر وسایل امتداد آن‌را بشکنید. لاجوردی فضا را از آنچه که هست، کوچک‌تر نشان می‌دهد و از درخشش محیط می‌کاهد.

مسی

مسی رنگ منتخب سال 2019

آخرین رنگ منتخب، رنگ مسی است؛ رنگی که طی ماه گذشته در عرصه چیدمان داخلی طرفداران بسیاری داشته است. مناسب‎ترین روشی که می‌توانید از این رنگ در دکوراسیون خود استفاده کنید، استفاده کردن از وسایل تزئینی مسی است.

خوشبختانه در ایران، وسایل مسی متنوع در بازار به فراوانی در دسترس قرار دارند.

 

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد معماری و دکوراسیون، دکوراسیون، از  مجله دلتا دیدن کنید.

۳ دیدگاه

 1. کاظمی

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۵۸ ب٫ظ

  بسیار مفید

  پاسخ

 2. صوفی

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۵۷ ب٫ظ

  بسیار مفید

  پاسخ

 3. میلاد

  ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۵۷ ب٫ظ

  بسیار عالی

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۸ ترفند عالی برای از بین بردن بوی غذا در خانه

بوی غذا پیچیده توی فضا خانه، از مواردی است که بسیاری از خانم‌ها در طول روز با آن درگیر هست…