پل ترسناکی که محل غیب شدن آدمهاست!

۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اماکن زیادی در نقاط مختلف زمین وجود دارند که به علت حادثه و یا کشتار خاصیت تجمع انرژی منفی دارند‌. به این اماکن به اصطلاح تسخیر شده می گویند‌. مانند پل تسخیر شده دانکی لیدی!

پل دانکی لیدی پل کوچکی است که در نزدیکی شهر سن آنتونیو تگزاس واقع شده است. این پل برای بیشتر بازدیدکنندگان چیزی فراتر از یک پل معمولی نیست و هیچ چیز خاص یا اهریمنی در مورد آن حس نمی‌شود، اما در حقیقت این پل داستان ترسناکی دارد. برای آشنایی با این پل تسخیر شده با مجله دلتا همراه باشید.

شهر سن آنتونیو تگزاس

سن آنتونیو که به‌عنوان یکی از تسخیرشده‌ترین شهرهای آمریکا شناخته شده، دومین شهر بزرگ ایالت تگزاس است. این شهر یکی از مهم‌ترین شهرهای آمریکا از لحاظ گردشگری، سیاسی، هنری، ورزشی و غیره است. نبرد آلامو یکی از مشهورترین وقایع تاریخی این شهر به شمار می‌رود.

داستان پل دانکی لیدی

برطبق قصه‌های فولکور، در اواسط قرن نوزدهم یک خانواده مهاجر در نزدیکی محلی زندگی می‌کردند که امروزه شهر شلوغ و پرهیاهوی سن آنتونیو واقع شده است.

ظاهرا یک روز پسر بازرگانی ثروتمند، به دنبال اسب یا قاطر این خانواده راه افتاده و شروع به زدن او به شکلی وحشیانه می‌کند. این زن و شوهر نیز این جوانک ثروتمند را با پرتاب سنگ ادب می‌کنند اما او تصمیم به انتقام از این خانواده می‌گیرد.

همان شب، مرد جوان به مزرعه آنها بازگشت و درحالی که مسلح بود، خانه را به آتش کشید. وقتی شوهر قصد فرار می‌کند، مرد جوان او را با شلیک گلوله به قتل می‌رساند. اما همسر او، علی‌رغم سوختگی شدید، از مهلکه جان سالم به در برده و خود را به نزدیک این پل می‌رساند. این پل جایی است که همسر جوان برای همیشه ناپدید می‌شود.

پلی که جاذبه معروف گردشگران ماجراجو شد

از زمان وقوع این تراژدی هولناک، این پل به مقصد معروف بسیاری از ماجراجویانی مبدل شده است که رد افسانه‌های محلی را دنبال می‌کنند.

باور بر این است که اگر شب هنگام کسی در قسمت میانی پل توقف کند و چراغ‌های ماشین را خاموش کند، دانکی لیدی ظاهر می‌شود و ممکن است به تسخیر او درآمده و مانند خود او به یکباره غیب شود. بسیاری او را زنی زشت و وحشتناک توصیف می‌کنند که گویی نیمی انسان و نیمی نیز حیوان بوده و پوستی شل و باد کرده دارد.

بسیاری از مردم که امروزه از این پل بازید می‌کنند، از حس ناخوشایندی صحبت به میان می‌آورند که گویی در تمامی مناطق اطراف این پل در شب سایه افکنده است و این منطقه را بسیار ترسناک می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ارواح حبس شده در میان دیوارهای این زندان مخوف را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
 • باغ بومارزو

  سرزمین عجیب هیولاها کجاست؟

  باغ بومارزو که به سرزمین هیولاها معروف است، توسط یک مرد عاشق ساخته شده و امروزه، از جاذبه‌…
 • آبشار نمکی پتاس

  تنها آبشار نمکی جهان در ایران!

  آبشار پتاس، تنها آبشار نمکی جهان است. این آبشار از جاذبه‌های طبیعی ایران می‌باشد. این جاذب…
 • کوه آتشین رامهرمز

  تشکوه، کوه همیشه شعله‌ور ایران

  این آتش، حاصل خروج گاز از شکاف‌های کوه آتشین رامهرمز است، گازهایی که از پيچ و خم لايه‌هاى …
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

سرزمین عجیب هیولاها کجاست؟

باغ بومارزو که به سرزمین هیولاها معروف است، توسط یک مرد عاشق ساخته شده و امروزه، از جاذبه‌…