مهم‌ترین ترفندها در استایل شخصی

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
توجه به ترفندها و رازهای خوش پوشی، به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بیشتری در جمع ظاهر شوید و همیشه بدرخشید.
ترفند های خوشتیپ بودن

یکی از بهترین راهکارها برای خوشتیپ بودن این است که استایل شخصی خود را داشته باشید. داشتن استایل شخصی نیازمند این است که در مورد سلیقه و خواسته‌های خود آگاهی داشته باشید. باید بدانید که از چه مدل‌ها، رنگ‌ها و طرح‌هایی بیشتر لذت می‌برید. در این مقاله مهم‌ترین ترفند های خوشتیپ بودن و رعایت استایل شخصی را بررسی می‌کنیم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

متناسب با اندام خود لباس بپوشید

متناسب با اندام خود لباس بپوشید

هیچ کس کامل و بی نقص نیست. از فرم اندامی که دارید خجالت نکشید. در عوض قسمت‌هایی از اندام خود که نسبت به بقیه اعضا زیباتر و چشم‌گیر‌تر است را شناسایی کنید و مطابق با آن لباس‌های خود را انتخاب کنید. می‌توانید با انتخاب لباس مناسب، اندام خود را چاق‌تر یا لاغرتر نشان دهید.

نکاتی برای فرم‌های مختلف بدنی

  1. به طور کلی اگر قد کوتاهی دارید، لباس‌هایی با سبک مینیمال که چند لایه نباشد، شما را بلندتر نشان می‌دهد.
  2. افرادی که دارای هیکلی با فرم گلابی هستند، بهتر است از رنگ‌های تیره در قسمت پایین تنه استفاده کنند.
  3. یادتان باشد که طرح راه‌راه عمودی به کشیدگی اندام شما کمک می‌کند.
  4. یکی دیگر از ایده‌های خوب این است که به سراغ لباس‌هایی بروید که برای هرکس با هر فرم اندام مناسب و جذاب هستند.

اگر استایل شخصی خود را بشناسید، گزینه‌ها برای شما محدودتر می‌شوند و راحت‌تر می‌توانید لباس مناسب خود را از بین مدل‌های مختلف حاضر در صنعت پوشاک انتخاب کنید.

همیشه با مد پیش نروید

همیشه با مد پیش نروید

صرفا به دلیل اینکه چیزی مد شده است، آن را امتحان نکنید. ابتدا به استایل شخصی و فرم اندام خود توجه کنید. استایل خوب استایلی است که بهترین ویژگی‌های ظاهری شما را تکمیل کند. همچنین این آیتم‌ها به زودی از مد می‌افتند.

جنس پارچه

جنس پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید نقش موثری را در خوش استایل بودن شما ایفا می‌کند. اگر می‌خواهید قسمتی از بدن خود را کوچک‌تر نشان دهید، هیچ وقت از لباس‌هایی با پارچه‌های براق یا ضخیم استفاده نکنید. به سراغ پارچه‌های سبک و ظریف بروید و ترجیحاً از طرح‌ها هم دوری کنید. اجازه دهید سادگی لباس به استایل شما جلوه دهد.

لباس زیر مناسب

یکی دیگر از ترفند های خوشتیپ بودن ، استفاده از لباس زیر مناسب با توجه به جنس و مدل لباس می‌باشد. رعایت نکردن این موضوع می‌تواند به عنوان یک موضوع منفی در پوشش شما عمل کند. نباید اجازه دهید که لباس زیر نامناسب، فرم اندام شما را بد نشان دهد. همچنین رنگ و طرح لباس زیر، نباید از زیر لباس شما مشخص باشد. به این نکات ظریف اما مهم توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب لباس‌هایی که نمایان‌گر شخصیت شما هستند! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

برای زیبا‌تر شدن ناخن پا چه‌کار کنیم؟

همچنین بخوانید: چند ترفند جالب برای طراحی روی ناخن طراحی روی ناخن در منزل طراحی زیبا روی ن…