روش‌هایی ساده اما موثر برای شیک‌پوشی

۷
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در این مطلب با ما باشید تا به شما بگوییم خانم‌های شیک پوش از چه ترفند‌هایی استفاده می‌کنند.
راز دختران خوش پوش

همه خانم‌ها دوست دارند شیک پوش و جذاب باشند به همین منظور در این مقاله می‌خواهیم با چند روش ساده و مقرون به صرفه شیک پوشی را به شما نشان دهیم. برای اینکه استایل شخصی خود را داشته باشید، باید راز دختران خوش پوش را بدانید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱. عکس‌ها و ایده‌هایی را که دوست دارید، ذخیره کنید.

استایل‌های شخصی

جمع آوری کردن عکس‌ها و استایل‌هایی که دوست دارید، باعث می‌شود لباس‌هایی را با هم ست کنید که پیش از آن هرگز فکر نمی‌کردید، با هم هماهنگ باشند. این کار ایده‌های ناب و خلاقانه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به کمک آن‌ها در استایل‌های شخصی خود تنوع بیشتری را بوجود آورید.

۲. از اکسسوری‌هایی مطابق با مد روز استفاده کنید.

لازم نیست مدام در حال خرید باشید. برای خوش پوشی کافی است با توجه به پوشش خود، اکسسوری‌ها و جزئیاتی هماهنگ با مد روز را به استایل خود اضافه کنید. قدرت اکسسوری‌های گوناگون را دست کم نگیرید.

۳. به کیفیت لباس اهمیت دهید.

زنان شیک پوش

برای خرید لباس‌هایی که بیشتر می‌پوشید (مانتو، شلوار جین یا غیره) دقت بیشتری به خرج دهید. صرف نظر از قیمت، مطمئن شوید که جنس، کیفیت و دوخت خوبی داشته باشند. در ضمن در نگهداری از آن‌ها دقت کنید تا آیتم‌ها و لباس‌ها زمان بیش‌تری برای شما قابل استفاده باشند.

۴. راحتی منجر به اعتماد به نفس می‌شود.

وقتی لباسی را بپوشید که برای شما مناسب است و در آن احساس راحتی کنید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. پس راحتی یکی از فاکتور‌های مهم در خوش پوشی و انتخاب استایل شخصی به شمار می‌آید. این مورد شامل انتخاب استایل با توجه به محیط نیز می‌شود. وقتی لباسی به تن می‌کنید که مناسب محیطی که در آن قرار دارید نیست ناخودآگاه معذب می‌شوید و آن‌طور که باید گیرا و جذاب به نظر نمی‌رسید هر چه قدر که خوش‌پوش و شیک باشید.

۵. حتما لباس‌ها را پرو کنید.

هنگام خرید، هرگز لباسی را صرفاً به دلیل مد بودن و بدون امتحان کردن انتخاب نکنید. چرا که برخی لباس‌هایی که اصلاً شاید فکرش را هم نکنید در تن شما بسیار زیبا و جذاب می‌شود و برعکس برخی از لباس‌‌ها هم به تن شما نمی‌ نشیند، با این که خود به تنهایی جذاب و خیره‌کننده دیده می‌شود ولی در تن شما آن چنان که انتظار می‌رود نمی‌درخشد.

اگر شما هم راز دختران خوش پوش را می‌دانید، برای ما نظرات خود را بگذارید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چگونه لباسی با رنگ سفید بپوشیم؟  را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

با این ۳ ماسک خانگی، دیگر نگران جای جوش‌ نباشید

درمان جای جوش یکی از آن مسائلی‌ست که وقتی جلوی آینه می‌روید، ممکن است برای چند دقیقه ذهن ش…