شلوار‌های تنگ خود را چگونه ست کنیم؟

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شلوارهای تنگ یک گزینه فوق‌العاده و همه کاره هستند که می‌توانید در کمد لباس خود داشته باشید.
شلوار تنگ

شما می‌توانید شلوار‌ تنگ را با تاپ، مانتو و کفش‌های مختلف ست کنید و استایل‌های متفاوتی را با این دسته از شلوار‌ها داشته باشید. استایل با این شلوار یکی از مدل‌های جذاب برای ست کردن لباس است و می‌توان استایل‌های بسیار زیادی با این شلوار‌ها ایجاد کرد. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

استایل با شلوار تنگ

اهمیت قد شلوار

شلوارهای خیلی کوتاه می‌توانند پاهای خود را کوتاه‌تر از آنچه که هستند نشان دهند. پس بهتر است قد شلوار شما تا مچ پای شما باشد تا کشیده و بلند‌تر دیده شوید. اگر شلوار مورد نظر شما خیلی بلند است، می‌توانید پایین شلوار را تا مچ پا تا بزنید.

تاپ گشاد

تمامی شلوارهای تنگ، در صورت ست شدن با تاپ‌هایی که از قسمت سینه فرمی آزاد دارند، عالی به‌نظر می‌رسند. آزاد بودن تاپ و تنگ بودن شلوار تضاد زیبایی ایجاد می‌کند. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب معرفی اکسسوری‌های بهار ۱۴۰۱ را بخوانید.

شلوار تنگ

تاپ جذب و شلوار تنگ

شلوار‌های تنگ وقتی با تاپ یا بلوز تنگ ست شوند عالی به‌نظر می‌رسند و می‌توانند استایلی برای میهمانی فراهم کنند. اگر ساعات زیادی در مجلس یا میهمانی حضور دارید می‌توانید از لگ‌های جذب به‌جای شلوار جین تنگ استفاده کنید زیرا لگ‌های جذب اصولا راحت‌تر از شلوار جین تنگ هستند.

استایل اسپرت

شما می‌توانید با ژاکت، هودی یا سوییشرت‌های اسپرتی که تا پایین کمر هستند استایلی زیبا خلق کنید. همچنین می‌توانید این بلوز‌ها را با شلوار جین تنگ ست کرده و استایلی اسپرت و زیبا را برای استفاده روزمره خلق کنید.

شلوار تنگ

استایل با پیراهن بلند

استفاده از شومیز بلند همراه با این شلوار می‌تواند استایلی متفاوت و جذاب را برای شما به‌وجود آورد.

استایل‌های تابستانی با شلوار تنگ

برای استایل‌های تابستانی، می‌توانید از بلوز‌هایی با فرم آزاد با قدی متوسط و مدلی که پایین سرشانه قرار می‌گیرند با رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید. برای زیبا‌تر شدن استایل خود نیز می‌توانید از کمربند‌های بزرگ برای استایل خود استفاده کنید.

استایل با کت بلیزر

کت‌های بلیزر و شلوار‌های تنگ می‌توانند استایل شما را بسیار زیبا کنند. در فصول سرد و خنک می‌توانید روی تاپ خود از بلیزر‌ها همراه با شلوار تنگ استفاده کنید و استایلی زیبا را خلق کنید.

شلوار تنگ

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب اگر اضافه وزن دارید این مانتوها را نپوشید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

اشتباهات شستن صورت که پوست را نابود می‌کند

همچنین بخوانید: از بین بردن مشکلات پوستی، با این معجزه خانگی ۶ راز زیبایی برای جذاب‌تر شدن…