چگونه قد بلندتر دیده شوید!

۱۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر قد کوتاهی دارید و دوست دارید اصول لباس پوشیدن را بدانید که چگونه می‌توان با درست لباس پوشیدن قد بلندتری داشت نکته‌های این مطلب را از دست ندهید.
بلند شدن قد

بلند شدن قد یکی از اصول اولیه شیک پوشی است. شما هم اگر می‌خواهید قد بلند و زیبایی داشته باشید بهتر است در لباس پوشیدن‌ به این نکات توجه کنید. گاهی یک انتخاب اشتباه، می‌تواند قد شما را از چیزی که هست کوتاه‌تر نشان دهد. در مورد انتخاب لباس افراد قد کوتاه، فاکتورهای مهم زیادی باید مورد بررسی قرار بگیرند. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

یک خیاط خوب پیدا کنید

خیاط

پارچه‌ اضافی زیاد (به ویژه زمانی که شلوارتان بسیار بلند است) فقط توجه را به طرف قامت کوتاه‌تر شما جلب می‌کند. از طرف دیگر، خیاطی خوب، شما را آراسته و مرتب می‌کند و می‌تواند خطای دید ایجاد کرده و باعث شود بلند قد به نظر برسید.

الگوهای ریزتر و ظریف‌تر را انتخاب کنید

دختر قد بلند

مطمئناً، راه راه‌های عمودی شما را کشیده نشان می‌دهند، اما اگر به دنبال راه راه هستید، آن‌ها را باریک انتخاب کنید. الگو‌ها یا خطوط بزرگ می‌توانند فرد قد کوتاه را در خود فرو ببرند. لباسی انتخاب کنید که ساده‌تر باشد، مثل این پیراهن که خال خالی است، و در عین جذابیت خیلی جلب توجه نمی‌کند.

کفش‌هایی بپوشید که شما را قد بلندتر جلوه دهند

کفش کلاسیک

برای داشتن قد بلند از کفش‌های دارای پنجه مربع، اجتناب کنید. یک کفش کلاسیک پنجه گرد، ظاهری باریک‌تر و کشیده‌تر ایجاد می‌کند.

سر تا پا یک رنگ بپوشید

لباس سر تا پا آبی

اگر رنگ شلوار و پیراهن‌تان مشابه باشد، از سر تا پا سیمایی کشیده‌تر ایجاد خواهند کرد. لباس سر تا پا آبی تیره، یکی از ظاهر‌های تک‌رنگ محبوب ماست. زیاد مثل سر تا پا قرمز جلب توجه نمی‌کند، اما به اندازه‌ مشکی نیز ساده نیست.

یقه های باریک بپوشید

اگر سایز لباستان ۴۰ یا کوچک‌تر است، عرض یقه‌تان را کمتر از ۶ سانتی‌متر نگه دارید. این کار نه تنها به بلند شدن شما کمک می‌کند، بلکه شانه‌هایتان نیز پهن‌تر به نظر خواهند رسید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب رازهایی برای استایل بهتر افراد قد کوتاه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترکیب رنگ‌هایی که تیپ شما را خاص می‌کند

برخی از ما از ترس درست ترکیب نکردن رنگ‌ها همیشه سیاه یا سفید را انتخاب می‌کنیم اما بی‌شمار…