چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

۱۱
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لباس زرد رنگ جز رنگ‌های شیک و پرطرفدار در مد روز ایران است.
رنگ زرد

زرد یک رنگ اصلی است و توجه را به سمت خود جلب می‌کند. در لباس پوشیدن، رنگ زرد بیشتر برای کنترل تمرکز بیننده، و رسیدن به هدفی که از پوشیدن آن لباس دارید است. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

چگونه زرد بپوشیم؟

برای اینکه توجه لباستان بر یک نقطه از بدن یا لباستان باشد:
«می‌توانید از رنگ زرد در آن نقطه استفاده کنید»

در این مدل سایر لباسهایتان باید از رنگ‌های خنثی و پاستلی استفاده شود. به عنوان مثال ترکیب تمام سفید با یک کیف یا کفش زرد توجه را به خوبی اول به سمت زرد جلب و سپس بین سایر اجزا تقسیم می‌کند. همیشه لباس‎‌های دنیم و شلوار جین هم به عنوان یک گزینه خنثی و جذاب وجود دارد.

ست رنگ زرد

استایل مونو کروم یا تک رنگ

رنگ زرد در استایل

در موقعیت‌هایی که می‌خواهید توجه را در تمامی نقاط به طور یکسان پخش کنید، از مونو کروم یا تک رنگ استفاده بفرمایید.
این ست‌ها دسته‌‌ای هستند که تمامی لباس‌ها از یک رنگ با طیف‌های بسیار نزدیک به‌هم ساخته شده است. چنین ترکیبی چشم بیننده را به مساوات بین رنگ‌ها می‌چرخاند و روی هیچ قسمتی میخکوب و خیره نمی‌گردد.

ست لباس زرد با طرحدار

ترکیب زرد با راه‌راه و یا خال‌خالی که در این فصل بسیار باب شده و همه از آن استفاده می‌کنند، باعث می‌شود شما شاد و پرانرژی به نظر بیایید.

زرد در لباس

درضمن هر ترکیب طرح‌دار دیگری نیز این خاصیت را تا حدودی دارد. لباس‌های طرح‌دار علاوه بر این خاصیت دیگری هم دارند که جلوه دیگری به اندام شما بدهند.

اگر به درستی از طرح‌دارها استفاده کنید، می‌توانید خودتان را پرتر یا کشیده‌تر و یا بزرگ‌تر و کوچک‌تر از سن حقیق خودتان نشان دهید.

لباس زرد مجلسی
به عنوان مثال طرح‌های گل‌گلی در ترکیب با چرم به رنگ اصلی و خام آن که کرم یا قهوه‌ای است سن شما را بالاتر و ترکیب آن با چرم مشکی و زیورآلات نقره‌ای سن شما را کمی پایین‌تر از سن اصلی نشان می‌دهد.

ترکیب زرد با تمامی رنگ‌هایی که فکرش را نمی‌کنید.

مانند : صورتی، گلبهی و سرخآبی بسیار جذاب می‌شود.

صورتی

ست لباس زرد با سایر رنگ ها

لباس آجری

لباس آجری و زیتونی و طلایی و سرمه‌ای در کنار زرد ترکیب شیک و سنگینی برای شما ایجاد می‌کند. رنگ‌های خاکی و طوسی و پاستلی باعث جذب شدن چشم بیننده به سمت رنگ زرد می‌شود.

لباس آبی روشن

لباس آبی روشن ، فیروزه‌ای، کله مرغابی ترکیب بسیار مناسبی برای فصل تابستان هستند. این نکته دلیل بر این نیست که از این ترکیب رنگی در زمستان و پاییز نمی‌توان استفاده کرد. چراکه با ترکیبات چند درجه تیره و روشن این رنگ‌ها در فصول دیگر می‌توان ست بسیار جذابی را ترکیب کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب با این آرایش جذاب‌تر شوید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این ۵ خوراکی سالم باعث جوش می‌شوند

اغلب متخصصان می‌گویند دلیل جوش زدن دقیقا مشخص نیست اما برخی خوراکی‌ها معمولا موجب جوش زدن …