اکسسوری‌هایی که هرخانمی باید داشته باشد!

۷
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استایل شما، شخصیت شما را نمایان می‌کند. بدون اینکه نیاز باشد بلند و رسا بگویید، بیان می‌کند در هر لحظه چه احساسی دارید.
زیورآلات زنانه

یک استایل و ظاهر شیک، ترکیبی از زیور آلات و استایل است. برای دختری که به دنبال بهترین برای خود است، داشتن چند مورد از زیورآلات زنانه ضروری است، تا بسیاری از لباس‌هایش را تکمیل کند. در اینجا چند مورد از این لوازم کلاسیک و همیشه مناسب را، که هر دختری باید در کمد لباس خود داشته باشد برای شما لیست کرده‌ایم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱. کیف دستی چرم شیک

زیورآلات

پیچیدگی و ظرافت کیف‌های چرمی اجتناب ناپذیر است. این کیف‌ها بسیار زیبا هستند و جذابیت استایل شما را دو چندان می‌کنند.

۲. کلاه‌ کلاسیک

زیورآلات دست‌ساز

بصورت غیر قابل انکاری، کلاه بهترین چیزی است که در کمد خانم‌های مد روز پیدا می‌شود. زیوری که به شما ظاهری خونسرد و شیک می‌دهد، یک کلاه کلاسیک است. کلاه‌ها جزء انکار ناپذیری برای خانم‌هایی هستند که در خرید کردن، وسواس دارند.

۳. گوشواره‌ بلند و خاص

اکسسوری چیست

مجموعه‌ای از سبک‌ها، طرح‌ها و رنگ‌ها، در طراحی این گوشواره‌ها قرار دارند. گوشواره‌ها ظاهر زنانه‌ شما را از طریقی قابل توجه، تکمیل می‌کنند. بی‌توجه به اینکه گوشواره‌تان فشن و یا قیمتی و نفیس باشد، این گوشواره‌ها همیشه شرحی زنانه در قالبی سنتی به سبک شما اضافه می‌کنند.

۴. کت‌های زنانه

معنی اکسسوری

در ابتدا، کت‌های زنانه بخشی از از لباس‌های رسمی بودند. اما در عصر حاضر، این کت‌ها متعلق به زمان خاصی نیستند. کت‌های زنانه با ظاهری مرتب و ساده، کاملا مناسب برای یک شب درجه یک هستند.

۵. کفش‌ پاشنه بلند قرمز

کفش‌ پاشنه بلند قرمز

کفش‌های پاشنه بلند، اکسسوری زیبایی برای خانم‌ها به حساب می‌آیند و کفش‌های پاشنه بلند قرمز، اعتماد بنفس شما را افزایش دو چندان می‌کنند. این کفش می‌تواند با هر نوع لباس و هر زیورآلات زنانه‌ای، برای هر موقعیتی ست شود.

۶. ساعت مچی طلایی رنگ زیبا

ساعت مچی طلایی

برای آراستگی شخصی، یک ساعت مچی طلایی زیبا، نشان دهنده‌ استایل ذاتی شماست. زیورآلات زنانه که برای زمان‌بندی به خانم‌ها کمک می‌کند و همچنین باعث می‌شود لباس زیبایش، زیباتر به‌نظر برسد.

۷. گردنبندهایی با آویزهای زیاد و بزرگ

گردنبند

استفاده‌ خانم‌ها از این نوع گردنبند‌ها، نشانه‌ای از پیچیدگی است. گردنبند، اگر با یک لباس مناسب جفت شود، می‌تواند ارزش لباس شما را چند پله افزایش دهد.

۸. گیره‌ مو

گیره‌ مو

بهترین راه برای محافظت از موهایتان، جمع کردن آن‌ها با یک گیره‌ موی جذاب است.

۹. عینک آفتابی

عینک آفتابی

چشم‌هایتان را با یک عینک آفتابی شیک و زیبا، محافظت کنید. مدل مورد علاقه‌تان را از میان طیف گسترده‌ عینک‌های آفتابی مانند خلبانی، گربه‌ای، مربعی، بزرگ، گرد، ورزشی و… انتخاب کنید و استایل خود را زیباتر کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب از این اشتباهات آرایشی دوری کنید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این ۵ خوراکی سالم باعث جوش می‌شوند

اغلب متخصصان می‌گویند دلیل جوش زدن دقیقا مشخص نیست اما برخی خوراکی‌ها معمولا موجب جوش زدن …