ست‌هایی جدید برای مانتو‌های تابستانه

۱۵
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
فصل گرم سال در ایران با آفتاب داغ و سوزان گره خورده تا لباس‌های خنک و گشاد به بخش جدایی‌ناپذیر کمد لباس هریک از ما تبدیل شود.
ست مانتو با شلوار گشاد

خانم‌ها به دلیل پوشش خاص و متفاوتشان نیاز دارند تا ترفندهایی را برای رهایی از گرمای نیمه اول سال به کار ببندند. استفاده از شلوارهای گشاد در فصول بهار و تابستان رایج است اما نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که زمان استفاده از شلوارهای گشاد باید از چه مانتویی استفاده کنید. انواع ست مانتو با شلوار گشاد کمک می‌کند تا این بهار و تابستان یک استایل فوق‌العاده داشته باشید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

ست مانتو با شلوار گشاد اسپرت

ست مانتو سفید کوتاه

استایل روزمره بسیاری از خانم‌های جوان این‌ روزها نوعی از اسپرت است. استفاده از پارچه‌های نخی، رنگ‌های مختلف و دوخت‌های ساده باعث می‌شود تا این نوع استایل به یکی از ست‌های محبوب تبدیل شود.

ست مانتو با شلوار از بالا گشاد

مدل مانتو

یکی از ترکیب‌های جالب توجه امسال، ست مانتو با شلوار از بالا گشاد است که هم حس تابستانه را کاملا در شما زنده می‌کند و هم خنک و راحت است. زیبایی این نوع دامن شلواری به‌خصوص برای استایل بیرون از خانه یا مهمانی‌های نیمه‌رسمی و رسمی دوچندان است.

شلوار دامنی جین گشاد و مانتوی مناسب

مانتو شلوار ست تابستانی

پارچه‌های جین برای تابستان گرم هستند اما شلوار دامنی جین گشاد بخصوص برای فصل تابستان یک انتخاب مناسب و ایده‌آل به‌ حساب می‌آید.

ترکیب ست مانتو با دامن شلواری سندبادی

مجله دلتا

شلوارهای سندبادی یکی از المان‌های جالب و سنتی هستند که استایل اورسایز امروزی را تکمیل می‌کنند. شاید هم به همین دلیل باشد که پوشیدن مانتوی اورسایز ست مناسبی برای دامن شلواری سندبادی به‌حساب می‌آید. این نوع شلوارهای بسیار گشاد، نه‌تنها سبک و خنک است که با شکل بامزه‌ای که دارد، ظاهر اسپرت جالبی را به وجود می‌آورند.

ست مانتو با دامن شلواری مجلسی

ست مانتو با دامن شلواری مجلسی

آنچه در ست کردن مانتو با دامن شلواری مجلسی اهمیت دارد، این است که به رنگ‌بندی‌ها و برش‌ها توجه داشته باشید. در موارد زیادی هم ست آماده مانتو با دامن شلواری مجلسی بهترین گزینه است، چراکه طراحی مانتو کاملا از نظر رنگ، برش و دوخت با شلوار گشاد مطابقت دارد.

مانتوی مناسب برای شلوار بگی گشاد

مانتوی مناسب برای شلوار بگی گشاد

دامن شلواری‌ها شباهت زیادی به شلوارهای بگی گشاد دارند و به همین دلیل ممکن است آن‌ها را با هم اشتباه بگیرید. راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر، این است که شلوارهای دامنی معمولا جنسی لطیف و رنگ‌های روشنی دارند. حال آن که شلوارهای بگی همان‌طور که از اسمشان پیداست، یادآور کیسه هستند و جنس زمختی دارند. شلوارهای بگی از بالا تا پایین به‌صورت راسته گشاد دوخته می‌شوند و بهتر است آن‌ها را با مانتوهای کوتاه ست کنید.

جامپ سوییت‌ها و شلوارهای گشاد

جامپ سوییت‌ها و شلوارهای گشاد

جامپ سوییت‌ها یا همان سرهمی‌ها هم نوعی از لباس‌های جذاب به شمار می‌آیند که می‌توانید آن‌ها را با مانتو به تن کنید. جامپ سوییت‌ها می‌توانند در قسمت پایین‌تنه حالت گشاد داشته باشند که در این صورت، بنا به نوع برش راسته، بگی یا دامن شلواری، می‌توان آن‌ها را با مانتو مناسب ست کرد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب تابستان امسال حتما یک شلوار دمپا گشاد داشته باشید را بخوانید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چر