دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

چند مدل جذاب‌ و زیبا‌ برای مو

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای بسیاری از خانم‌ها داشتن موهای خوش‌حالت و زیبا بسیار اهمیت دارد.
مدل شنیون

در این مطلب چند مدل شنیون معرفی کردیم، که می‌توانید مو‌های خود را به زیبایی آرایش کنید و بر جذابیت خود بیفزایید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

۱. مدل موی دم اسبی پایین و حالت‌دار

می‌توانید با استفاده از بابلیس و یا اتوی مو، بخش پایینی موهایتان را حالت‌دار کنید. می‌توانید با استفاده از بیگودی‌های بزرگ موهایتان را حالت‌دار کنید. در ادامه مو‌هایتان را از پشت بصورت شل ببندید و بعد مقداری از مو‌ها را روی صورتتان بریزید. شما هم می‌توانید ابتدا موهایتان را حالت داده و بعد دم اسبی ببندید و هم می‌توانید اول موهایتان را ببندید و بعد آن‌ها را حالت بدهید.

مدل موی دم اسبی

۲. مدل بافت هالو

برای این مدل ابتدا کمی سرم مو و یا اسپری حجم‌دهنده به موهایتان اسپری کنید. سپس موها را به دو بخش تقسیم کرده و با یک تکه‌  کوچک از موهای جلوی صورت در سمت راستتان شروع کنید. به شیوه‌ بافت فرانسوی ابتدا یک بافت گندمی ساده بزنید و بعد از هر طرف از قسمت تعیین شده یک تکه مو به بافت گندمی از روی بافت اضافه کنید.

این کار را تا پشت سر و تا انتهای پشت گردن تا جایی که رویش مو تمام می‌شود انجام دهید. در قسمت سمت چپ هم مانند قسمت سمت راست سر همین مراحل را انجام دهید و انتهای موی بافته شده را با کش شنیون ببندید.

حالا نوار بافته‌شده‌ سمت راست را بالای سرتان بیاورید و به شکل تاج از بالای سر رد کرده و پشت گوش چپ‌تان سنجاق کنید. برای نوار سمت چپی هم همین عمل را تکرار کنید.

مدل بافت هالو

۳. شنیون آشفته

این مدل مو هم بسیار سریع است و هم موهایتان را حجیم‌تر نشان می‌دهد. برای این که موهایتان را به شکل آشفته شنیون کنید، ابتدا به موهایتان اسپری تافت بزنید پس از آن با استفاده از بابیلیس، اتوی مو و یا بیگودی بخش انتهایی موهایتان را حالت‌دار کنید. حالا موهایتان را به شکل دم‌اسبی با کش شنیون شل ببندید و پس از آن موهایتان را بصورت تکه تکه حلقه‌ای کنید و به پشت سرتان محکم کنید. آنقدر این کار را ادامه دهید تا تمام موها بصورت حلقه‌ای و نا‌منظم به پشت سرتان سنجاق شوند.

شنیون آشفته

۴. گره بالای سر

یکی از ساده‌ترین و شیک‌ترین مدل‌ها برای خانم‌هایی که موهای کم‌پشت دارند گره‌ بالای سر است. برای این مدل مو ابتدا موهایتان را با اتوی مو یا بابیلیس موج‌دار کنید سپس آن‌ها را در قسمت تاج سرتان جمع کنید و با کش ببندید.

بهتر است مقداری از موهایتان را باز بگذارید تا جلوی صورتتان بریزد. حالا موهایی را که دم اسبی کرده‌اید را دور پایه‌ دم‌اسبی بپیچید و سنجاق بزنید. قسمت جلوی موهایتان که باز گذاشته‌اید را هم می‌توانید پوش بدهید تا حجیم‌تر به نظر برسد.

گره بالای سر

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب بهترین مدل مو برای فرم صورت شما چیست؟ را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر