ورودی خانه خود را جذاب و دلپذیر کنید!

۵
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
استفاده از تکنیک رنگ‌آمیزی بهترین و ارزان‌ترین راه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی است. همچنین باعث جلب توجه افراد مختلف می‌شود.
رنگ دیوار ورودی خانه

یکی از روش‌هایی که می‌توانید در طراحی دیوار قسمت ورودی از آن استفاده کنید، رنگ آمیزی دیوار است. به این منظور می‌توانید از تکنیک‌های مختلف رنگ آمیزی استفاده نمایید. رنگ دیوار ورودی خانه باید با رنگ دیوار سایر قسمت‌های خانه هماهنگی داشته باشد. با مجله دلتا همراه باشید.

استفاده از رنگ‌های خنثی

رنگ دیوار ورودی خانه از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که در بدو ورود تاثیر زیادی بر افرادی که وارد اتاق می‌شوند، می‌گذارد. پیشنهاد ما استفاده از رنگ‌های خنثی است، چرا که استفاده از این رنگ‌ها در ورودی خانه باعث ایجاد فضایی روشن می‌شود.

رنگ ورودی خانه

استفاده از رنگ‌هایی مانند زرد، صورتی، آبی، سبز و دیگر رنگ‌های پاستیلی نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند. استفاده از این رنگ‌ها در دراز مدت تاثیر بهتری خواهد گذاشت.

استفاده از رنگ بنفش

با استفاده از رنگ‌های زیبا و تیره در جهت ایجاد فضایی دنج اقدام نمایید. برای مثال استفاده از رنگ بنفش می‌تواند گزینه خوبی باشد. این رنگ بیشتر حال و هوایی زمستانی به خانه شما می‌بخشد. به این خاطر استفاده از رنگ‌های آبی و سفید در کنار این رنگ، می‌تواند این حس و حال را تا حدی تعدیل نماید.

ورودی خانه

استفاده از رنگ خاکستری

استفاده از رنگ خاکستری تاثیرگذاری خوبی برای قسمت ورودی خانه خواهد داشت. با استفاده از این رنگ حس آرامش را به قسمت ورودی خانه دعوت کنید. استفاده از دو طیف مختلف از رنگ خاکستری نیز ایده خوبی است. بهتر است برای قسمت‌های پایین‌تر از طیف تیره‌تر و برای قسمت‌های بالایی از طیف روشن استفاده کنید.

رنگ مناسب ورودی خانه

برای روشن شدن این قسمت می‌توانید از لوازم تزئینی شیشه‌ای استفاده نمایید. استفاده از این رنگ بسیار تطبیق پذیر است. در کنار این رنگ به فکر استفاده از رنگ‌های آبی و صورتی باشید و از بافت‌های طبیعی نیز در کنار آن‌ها استفاده کنید.

استفاده از طیف رنگی آبی و سبز

آنچه که در تصویر مشاهده می‌کنید نمونه‌ای از سبک روستیک برگرفته شده از سبک سنتی است که با استفاده از یک سری ایده‌های هوشمندانه، زیبایی چشم نوازی به آن اضافه شده است. شما می‌توانید از طیف رنگ‌های آبی و سبز برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید. استفاده از این طیف رنگ در آرامش روحی نیز تاثیر زیادی می‌گذارد. برای اینکه چیدمان زیباتری در خانه خود داشته باشید به مطلب با این وسیله دور ریختنی خانه را تزیین کنید سر بزنید.

استفاده از طیف رنگی آبی و سبز

استفاده از رنگ مرجانی

استفاده از رنگ مرجانی برای رنگ آمیزی دیوارها و در کنار آن به کارگیری یک وسیله چوبی حس و حال ساحلی به فضای قسمت ورودی خانه شما خواهد بخشید و باعث ایجاد آرامش به محض ورود به خانه خواهد شد. در ایجاد چنین تمی از رنگ آبی تیره استفاده نکنید. به جای آن می‌توانید از رنگ‌هایی مانند رنگ ماسه‌ای، خاکستری و صورتی کم رنگ استفاده کنید.

استفاده از رنگ مرجانی

پیشنهاد مطالعه: مطلب ۷ ترفند ساده برای شیک‌تر شدن دکور خانه شما را بخوانید.

۵ دیدگاه

 1. ناشناس

  ۹ تیر ۱۴۰۱ در ۰:۱۴ ق٫ظ

 2. ناشناس

  ۴ تیر ۱۴۰۱ در ۲:۳۰ ب٫ظ

 3. ناشناس

  ۲ تیر ۱۴۰۱ در ۹:۳۲ ب٫ظ

 4. ناشناس

  ۲ تیر ۱۴۰۱ در ۳:۵۶ ب٫ظ

 5. ناشناس

  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ در ۵:۰۸ ب٫ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۸ ترفند عالی برای از بین بردن بوی غذا در خانه

بوی غذا پیچیده توی فضا خانه، از مواردی است که بسیاری از خانم‌ها در طول روز با آن درگیر هست…