کدام رنگ‌ها شما را جذاب‌تر می کند؟

۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از رنگ ها نترسید. باید بدانید که همین رنگ‌ها هستند که اگه در جای درست قرار بگیرند، می‌توانند لباس شما را خیلی شیک، جذاب و مد روز نشان دهند.
رنگ خاص

مد برای بسیاری از خانم‌ها، یعنی انتقال سبک و شخصیت خود به افراد. اما برخی رنگ خاص وجود دارند که مردان خیلی دوست دارند در لباس‌های خانم‌ها ببینند. این رنگ‌ها نیز براساس تحقیقات روانشناختی از مردم به دست آمده است. خانم‌های جذاب از نظر دیگران پس از خواندن مقاله زیر قابل تشخیص خواهند بود. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

  • مشکی

ترکیب رنگ

یکی از اصلی ترین رنگ‌هایی که مردان دوست دارند رنگ مشکی است. زنان در رنگ مشکی پیچیده، باکلاس و مبهم به نظر می‌رسند.

  • قرمز

انواع رنگ

قطعا یکی از رنگ‌هایی که مردان عاشقش هستند، قرمز است. این رنگ حس زنانگی، پویایی و صمیمیت را انتقال می‌دهد. اما دقت داشته باشید که استفاده زیاد از این رنگ خاص انسان را دل‌زده می‌کند. رنگ قرمز در کنار رنگ‌های دیگر به ویژه مشکی جذابیت بیشتری پیدا می‌کند.

  • آبی روشن

رنگ مانتو سال ۱۴۰۰

یکی از رنگ‌های محبوب، آبی روشن است. این یک رنگ عمومی زنانه نیست. اما خانم‌ها با آبی پوشیدن این پیام را انتقال می‌دهند که مثبت ، صادق و آرامش‌بخش هستند. به ویژه هر چه از طیف رنگی روشن‌تر استفاده کنند.

  • صورتی

رنگ سال ۱۴۰۰

صورتی لطیف، زنانه و جذاب است. استفاده از صورتی‌های تند یا زیاد شما را تبدیل به دختربچه می‌کند. اما استفاده صحیح و ملایم از طیف روشن صورتی شما را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند.

  • سفید

مجله دلتا

سفید پاک ، با کلاس و خاص است و احساس مثبتی را انتقال می‌دهد. سفید مناسب اغلب رنگ پوست‌هاست و به راحتی با سایر لباس‌ها ست می‌شود.

  • فیروزه‌ای

رنگ خاص زنانه

زمانی که، کمی آبی با سبز ترکیب می‌شود یک رنگ خاص و دوست داشتنی می‌سازد. این رنگ همانطور که صداقت و روشنی آبی را دارد، با جذابیت و روح زندگی سبز نیز ترکیب شده است.

  • کرمی رنگ

رنگ خاص لباس

رنگ کرم را می‌توان در دسته‌بندی رنگ‌های روشن مانند سفید قرار داد. این رنگ خاص مانند سفید در عین حال گرم و دلنشین است و این پیام را انتقال می‌دهد که یک خانم با رنگ کرم پاک ، با کلاس و صادق است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب چند ست زیبا، با مانتو‌های رنگارنگ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پارچه‌های خنک که باید در تابستان از آن‌ها استفاده کنید

برای آنکه از فصول گرم، خنک بگذریم، نیاز به استفاده از پارچه‌های مناسب تابستان داریم. پارچه…