شومیز بلند، جایگزین مانتو در تابستان

۵
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خنک بودن لباس‌ها در تابستان یک شرط اصلی و پس از ترند شدن لباس‌های اورسایز خنک ماندن در تابستان، کار راحتی است.
شومیز بلند

تابستان فصل استایل‌های جذاب، رنگارنگ و ترندی است. خنک بودن لباس‌ها در تابستان یک شرط اصلی و پس از ترند شدن لباس‌های اورسایز خنک ماندن در تابستان، کار راحتی است. شومیز بلند و یا شومیز مانتویی جلو باز، شومیزهای بلند جلو بسته و اورسایز از اصلی‌ترین انتخاب‌های بهار و تابستان ۲۰۲۱ هستند. در ادامه‌ این مطلب همراه ما باشید تا از انواع شومیزهای بلند و نحوه‌ استایل کردن آن‌ها بگوییم. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

انواع شومیز بلند

شومیزهای بلند را شاید بتوانیم براساس جلوباز و جلوبسته بودن آن‌ها دسته‌بندی کنیم.

شومیز بلند جلو باز:

شومیز جلو باز را می‌توان به عنوان مانتو هم پوشید. چون معمولا اورسایز هستند برای فصل گرما انتخاب هوشمندانه‌ای محسوب می‌شوند.

شومیز جلو کوتاه پشت بلند جلو باز

مدل شومیز گلدار بلند

این شومیز مانتویی را هم جلو بسته و هم جلو باز می‌توانید استفاده کنید. می‌توانید با تیشرتی که زیر آن می‌پوشید و رنگ خود مانتو، یک پالت رنگی زیبا بسازید. این ترکیب با کتانی‌های آل‌استار و شلوار مام استایل، برای شما یک استایل کژوال جسور می‌سازد.

از کفش‌های کالج و اسلیپرها، دامن شلواری قد نود، برای تکمیل کردن استایل می‌توانید کمک بگیرید. زمانی‌که دکمه‌های مانتوی خودتان را می‌بندید می‌توانید از کمربند روی آن هم استفاده کنید.

شومیز جلو باز بغل چاک دار

شومیزهای بلند مانتویی، گاهی با بغل‌های چاک‌دار طراحی و تولید می‌شوند. تاثیر چاک در راحتی شومیز هنگام راه رفتن بسیار زیاد است مخصوصا اگر اورسایز نباشد. پس اگر از شومیز مانتویی خود به عنوان یک لباس راحت می‌خواهید استفاده کنید به نوع چاک‌دار آن فکر کنید. شومیز جلوباز بغل چاک‌دار برای استایل‌های کژوال انتخاب خیلی مناسبی است.

شومیزهای بلند مردانه

شومیز و دامن دختران نوجوان

شومیز‌های بلندی که دقیقا مشابه پیراهن‌های مردانه طراحی و تولید می‌شوند و فقط کمی بلندتر هستند هم می‌توانند به عنوان مانتو پوشیده شوند و هم شومیز.

می‌توانید زیر جلیقه، سارافن و حتی کت‌های کوتاه از این پیراهن‌های بلند مردانه بپوشید و استایل متفاوتی بسازید. با رنگ‌ها بازی کنید تا استایل شما چشم‌نواز باشد.

هر چند به دلیل لایه لایه بودن استایلتان می‌توانید از رنگ‌بندی مونوکروم هم در استایلتان استفاده کنید. این شومیزها با پارچه‌های ساده و طرح‌دار طراحی می‌شوند و می‌توانید براساس استایلتان سبکی از آن را انتخاب کنید.

شومیز جلو بسته

شومیز بلند جلو بسته حتی راحتی بیشتری از شومیز جلو باز دارد و برای فعالیت‌های ورزشی و طولانی انتخاب مناسبی است. فقط توجه کنید برای این‌که جلو بسته بودن شومیزها باعث ایجاد محدودیت نشود حتما از انواع اورسایز آن‌ها و یا از نوع پارچه‌های کشی انتخاب کنید.

شومیز جلو بسته با آستین‌های پفی و یا چاک‌های بغل لباس در میان کالکشن‌های بسیاری از برندها دیده می‌شوند.

جزئیات جذاب

آستین‌های پفی، چاک‌های کوتاه یا بلند، پیله‌های کوچک، آستین‌های مچ‌دار و یقه‌های متفاوت؛ همه می‌توانند شومیز بلند شما را جذاب کنند. پس آن را داخل چهارچوب خاصی قرار ندهید. حتی می‌توانید از رنگ‌های مکمل برای تکه‌های جدا استفاده کنید. مثلا سرآستین‌ها و یقه‌ها را از رنگ دیگری انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب استایلی راحت با مانتو‌های جلو بسته مناسب فصل تابستان را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پیراهن‌های ساحلی برای یک سفر تابستانه هیجان‌انگیز

معمولا مناطق توریستی ساحلی، هوای گرم و شرجی در فصل تابستان دارند. به همین دلیل توصیه می‌کن…