۷ مدل مانتو نخی برای بهار ۱۴۰۱

۱۶
10
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با رسیدن روزهای گرم بهاره و در پیش بودن تابستان ۱۴۰۰ مدل مانتو نخی جدید زنانه، تبدیل به یکی از پرطرفدارترین آیتم‌های لباس خانم‌های شیک‌پوش ایرانی شده است.
مدل مانتو نخی

در روزهای گرم سال، پوشیدن لباس‌های راحت و خنک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و مانتو نخی تابستانه نیز از این قاعده مستثنا نیست. ما تصمیم گرفتیم تا به معرفی ۷ مدل مانتو نخی زنانه بپردازیم تا در روزهای گرم بدرخشید و از جذابیت استایل خود لذت ببرید. با مجله دلتا همراه باشید.

انواع مدل مانتو نخی برای بهار

جلوباز

یکی از نکات مهم در ارتباط با مانتو جلوباز ست کردن آن با انواع شومیز است. این مدل مانتو با انواع شلوارها با جنس‌های مختلف ست می‌شود و استایل‌های متفاوت می‌سازد. فراموش نکنید برای جذاب شدن استایل خود این مانتو را با شومیزی که با مانتو شما نتضاد است ست کنید. اگر به این‌دست از مطالب علاقه دارید، مطلب بهترین جنس لباس برای تابستان چیست؟ را بخوانید.

مدل مانتو نخی

جلوبسته

برای به رخ کشیدن نجابت در استایل خود می‌توانید از مانتو نخی جلوبسته استفاده کنید. این مانتو با شلوارهای جین و پارچه‌ای به‌راحتی ست می‌شود. برای این استایل از صندل‌های تابستانه و گردنبندهای بلند استفاده کنید تا استایل شما کامل شود.

مانتو نخی چین‌دار

مانتو نخی چین‌دار یکی از ترندهای امسال برای مانتو است. اگر لاغر هستید و می‌خواهید درشت‌تر دیده شوید این مانتو را به شما پیشنهاد می‌دهیم، زیرا چین‌خوردگی‌هایی که این مانتو در قسمت‌های آستین، کمر و قسمت پایین مانتو دارد سبب درشت‌تر دیده شدن شما می‌شود.

مانتو نخی جدید

مانتو نخی دکمه‌دار

این مدل مانتو یکی از خاص‌ترین مانتوهایی است که می‌توان گفت هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد. می‌توانید مانتو خود را با شلوار جین جذب ست نمایید.

مانتو نخی طرح‌دار

بعضی از افراد برای انرژی‌دادن به استایل خود از لباس‌های طرح‌دار استفاده می‌کنند. مانتو گل‌دار، طرح سنتی، طرح هندی، طرح ترمه و غیره از انواع مدل مانتو نخی طرح‌دار شیک هستند که در ترکیب با شلوار جین زنانه، زیبایی استایل شما را دوچندان می‌کنند.

مدل مانتو نخی

پیشنهاد مطالعه: همچنین می‌توانید مطلب چگونه شیک پوش واقعی باشیم؟ را بخوانید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

نکات مهم مراقبت از پوست در ایام نوروز

مراقبت از پوست در ایام نوروز را جدی بگیرید و در صدد انجام دادن آن برآیید. …