لوستر مناسب خانه شما

۰
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
از آن‎جا که دکوراسیون همه نواحی منزل دارای اهمیت زیادی است؛ بنابراین لوستر مناسب می‎تواند به زیبایی و چشم‎نوازی چیدمان خانه شما کمک کند.

 لوستر مناسب خانه شما کدام است؟

برای انتخاب لوستر مناسب، باید منبع نوری انتخاب کنید که به‎جز زیبایی ، ابعاد ، اندازه و طراحی چشم گیر و با دکوراسیون جایی که می‎خواهید از لوستر استفاده کنید، هماهنگی و همخوانی داشته باشد.

لوستر مناسب

از آن‎جا که دکوراسیون فضای داخلی خانه دارای اهمیت زیادی است؛ بنابراین لوستر مناسب می‎تواند به زیبایی و چشم‎نوازی چیدمان خانه شما کمک کند. ارتفاع استاندارد لوستر باید رعایت شود تا فضای خانه را جذاب‎تر کند.

لوستر نشیمن

لوسترها انواع مختلفی دارند. لوستر کلاسیک، ساده، مدرن، چندطبقه، دیوارکوب و …

3 7 لوستر مناسب خانه شما

پیشنهاد می‎شود اندازه ارتفاع لوستر تا کف اتاق از دو متر بیشتر نباشد.  بهتر است منبع نور لوستر مشخص نبوده و پوشیده باشد، و نور به صورت غیرمستقیم به محیط تابانده شود.

لوستر رنگی

 لوستر مناسب اتاق‎ها، آشپزخانه، پذیرایی و اتاق خواب با یکدیگر متفاوت است و درباره این موضوع، مجله دلتا چند پیشنهاد برای شما دارد.

لوستر مناسب

لوستر راهرو

لوستر مناسب برای راهرو، اتاق خواب و فضاهای کوچک، دیوارکوب‎ها هستند. بهتر است رنگ لوستر اتاق خواب کدر یا مات باشد. در دکوراسیون اتاق خواب،  لوستر دیوارکوب نیز گزینه‎ای مناسب است.
لوستر مناسب

لوستر آشپزخانه

لوستر آشپزخانه بهتر است به گونه‎ای  باشد که نور را فقط به یک سمت و رو به پایین منتشر کند. به ویژه در بالای میز ناهارخوری  پیشنهاد می‎شود که از این گونه نور پردازی استفاده شود. لوسترهای مدرن برای دکوراسیون آشپزخانه بسیار طرفدار دارند. همچنین لوسترهای ساده که از فلز یا انواع چوب ساخته شده‎اند نیز انتخابی درست است. دیوارکوب نیز لوستر مناسب آشپزخانه به شمار می‎رود.

لوستر آشپزخانه

لوستر پذیرایی

از لوستر کلاسیک به دلیل لوکس بودن در پذیرایی استفاده می‎شود. همچنین لوسترهای آویز نیز پیشنهاد می‎شوند.
لوستر پذیرایی

لوستر اتاق نشیمن

لوستر مناسب اتاق نشیمن باید درخشندگی و نور زیادی داشته باشد. همچنین از لوستر آویز در نشیمن استفاده نکنید، زیرا ارتفاع سقف را بسیار زیاد نشان می‎دهد.
لوستر

اگر به مطالب دکوراسیون علاقه‎مندید، شما را به دیدن دیگر مطالب مربوط به  معماری و دکوراسیون  و  دکوراسیون  در مجله دلتا دعوت می‎کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

با این وسیله دور ریختنی خانه را تزیین کنید

یکی از این وسایل دور ریختنی سبدهای پلاستیکی میوه هستند. با کمی خلاقیت می‌توان این سبدها را…