۵ رازی که اتاق خواب شما را متحول می‌کند!

۲۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
لوازم تزئینی که در اتاق خواب بکار برده می‌شوند، این امکان را به شما می‌دهند تا بدون نیاز به تغییر لوازم اصلی و بزرگ اتاق خواب، فضایی جدید و زیبا به آن ببخشید.
لوازم تزئینی اتاق خواب

آنچه که اتاق خواب را به مکانی خاص‌تر تبدیل کرده و ظاهری منحصر به فرد و شخصی به آن می‌بخشد، اکسسوارها و لوازم تزئینی مکملی هستند که در دکوراسیون آن بکار برده می‌شوند. با انتخاب اکسسوری مناسب اتاق خواب می‌توانید اتاق خود را به مکانی گرم، صمیمی، رمانتیک و زیبا تبدیل کنید. برای آشنایی با لوازم تزئینی اتاق خواب با مجله دلتا همراه باشید.

پارچه‌ها و منسوجات اتاق خواب

پارچه ها و منسوجاتی مانند روتختی، ملحفه‌ها، روبالشی‌ها از جمله اکسسوارهای کاربردی و اصلی هستند که در اتاق خواب بکار برده می‌شوند. همچنین می‌توانند ظاهر و زیبایی اتاق خواب را به شکل قابل توجهی تغییر دهند. پس اگر به دنبال ایجاد تغییر در فضای اتاق خواب هستید، رو تختی خود را تغییر دهید.

لوازم تزئینی اتاق خواب

یک صندلی راحتی زیبا

صندلی‌های راحتی که با نام تخت خواب روز شناخته می‌شوند، یکی از مبلمانی هستند که می‌توانند ظاهر اتاق خواب را به طور کامل تغییر دهند. البته این مدل صندلی‌ها را باید به عنوان مبلمان مورد بررسی قرار داد. این صندلی‌ها نه تنها از نظر کاربردی و راحتی، بلکه از نظر دکوراتیو نیز تاثیر قابل توجهی در فضای اتاق خواب ایجاد می‌کنند.

لوازم تزئینی اتاق خواب

نیمکت‌ها و پاف‌ها

یک وسیله دیگر که هم به عنوان مبلمان و هم به عنوان اکسسوری مناسب اتاق خواب می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، نیمکت‌ها و پاف‌هایی هستند که پایین تخت قرار داده می‌شوند. این پاف‌ها و نیمکت‌ها متناسب با هر سبک دکوراسیونی تولید می‌شوند و به اتاق خواب فضایی زیبا، شیک و ظریف می‌بخشند.

نیمکت‌ها و پاف‌ها

شمع‌ها و شمعدان‌ها

در اتاق خواب، برای ایجاد فضایی رمانتیک و لطیف تنها کاری که باید انجام دهید این است که از شمع‌ها و شمعدان‌های زیبا کمک بگیرید. بخصوص شمعدان‌های بلند و پایه‌دار می‌توانند در مکانی مانند اتاق خواب فضایی بی‌نظیر ایجاد کنند.

این روشی ارزان و تاثیر گذار برای ایجاد تغییر در اتاق خواب بشمار می‌رود. بخصوص اگر از شمع‌های معطر برای این منظور استفاده کنید می‌توانید علاوه بر زیبایی، به فضایی آرامش بخش نیز دست پیدا کنید.

شمع در دکوراسیون اتاق خواب

درخشش آینه‌ها

شما هم می‌توانید در اتاق خواب از آینه‌هایی با ابعاد متفاوت و یا قابی که به سبک شما و اتاق خواب نزدیک‌تر باشد بهره مند شده و جلوه‌ای زیبا و درخششی قابل توجه به اتاق خواب خود ببخشید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهای استفاده از رنگ سبز در اتاق خواب را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۶ روشی که سرویس بهداشتی را بزرگ‌تر می‌کند

می‌توانید با چند تکنیک ساده کاری کنید که سرویس بهداشتی کوچک، بزرگ‌تر به‌نظر برسد. این مطلب…