کدام رنگ‌ها در دکوراسیون، همیشه مد هستند؟

۱۲
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
همانند دنیای پوشاک، در دکوراسیون داخلی نیز کارشناسان رنگ، ترکیب رنگی‌های متفاوتی را در هر فصل ارائه می‌دهند و سعی دارند نظر مخاطب‌های خود را به آن‌ها جلب کنند.
ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون

ترکیب رنگ‌ها در هر زمان بر اساس مد تغییر می‌کنند. اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند. برای این که این ترکیب رنگ‌های بدون زمان را بشناسید با مجله دلتا همراه باشید.

کرم و آبی خاکستری

ترکیب رنگ‌های کرم و آبی خاکستری فضایی بسیار اصیل و شیک ایجاد می‌کنند. یکی از راه‌های ایجاد ظرافت و سادگی ترکیب این دو رنگ و به کار بردن آن‌ها در کنار یکدیگر است. در اتاق نشیمن، اتاق خواب و فضاهایی که مدت طولانی در آن‌ها وقت خود را سپری می‌کنید، برای ایجاد فضایی دلباز، به راحتی می‌توانید از این ترکیب رنگی استفاده کنید.

کرم و آبی خاکستری

سیاه و سفید

این ترکیب رنگی یک ترکیب بسیار کلاسیک است. این دو رنگ کاملا متضاد یکدیگر هستند. زمانی که این دو رنگ در کنار هم قرار می‌گیرند با زمان مبارزه می‌کنند. ترکیب رنگ‌های سیاه و سفید جذابیتی بسیار خاص نیز به فضا می بخشند. به همین دلیل زمانی که از این ترکیب رنگی استفاده می‌کنید، زیاده روی نکنید. همیشه در ترکیب این دو رنگ تعادل را حفظ کنید.

سیاه و سفید در دکوراسیون

بژ و گلبهی

این ترکیب رنگی در دکوراسیون داخلی همیشه ترکیبی قوی و قدرتمند است. ترکیب رنگ‌های بژ و گلبهی فضایی آرام و شیک ایجاد می‌کنند. استفاده از این رنگ‌ها در کنار مبلمان چوبی و فلزهای برنزی، ترکیبی بی‌نظیر بوده و فضایی زیبا می‌سازند.

بژ و گلبهی در دکوراسیون

سبز و نارنجی

زمانی که رنگ سبز با رنگ نارنجی که رنگی انرژی‌بخش است ترکیب شود، فضایی زنده، شاد و نشاط آور ایجاد می‌شود. این دو رنگ در کاتالوگ رنگی بسیار دور از هم قرار دارند. به همین دلیل ابتدا برای ترکیب آن‌ها نیاز به کمی جسارت دارید. در نهایت مطمئن باشید که به دکوراسیونی خاص خواهید رسید.

سبز و نارنجی

قهوه‌ای و بژ

ترکیب رنگ‌های قهوه‌ای و بژ که هر دو رنگ‌هایی از طبیعت هستند، ترکیبی کلاسیک بشمار می‌رود. زمانی که رنگ قهوه‌ای چوب با رنگ بژ ترکیب شود، در هر مکانی نتیجه‌ای زیبا و موفق به دست خواهد آمد. برای ایجاد فضایی آرام و دلنشین می‌توانید از ترکیب این دو رنگ استفاده کنید.

رنگ ها در دکوراسیون

بنفش کم‌رنگ و طوسی

رنگ بنفش کم‌رنگ، رنگی آرامش‌بخش و دلنشین است. زمانی که در کنار رنگی خنثی مانند رنگ طوسی قرار بگیرد ظاهری تاثیر گذار ایجاد می‌کند. با استفاده از سرمای رنگ طوسی بر روی دیوار و یا زمین و ترکیب آن با بنفش می‌توانید فضایی دلنشین و آرام بسازید.

ترکیب رنگی دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این رنگ‌ها به خانه خود آرامش ببخشید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…