ایده‌آل‌ترین مدل مبل برای اتاق پذیرایی

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتخاب مبلمان بر اساس سبک طراحی داخلی و بر اساس نوع معماری و ساختار فضا از مهم‌ترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی بشمار می‌رود.
مبلمان اتاق پذیرایی

ست مبلمان از جمله لوازم اساسی در اتاق نشیمن و سالن پذیرایی بشمار می‌رود. زمانی که می‌خواهیم خانه خود را دکوراسیون کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند، کاناپه و ست مبلمان است. برای این که بدانید در انتخاب مبلمان اتاق پذیرایی به چه نکاتی باید توجه کنید، با مجله دلتا همراه باشید.

با مبل اسپرت به نشیمن خود نشاط ببخشید

قبل از انتخاب مبلمان اتاق پذیرایی، ابتدا باید نوع طراحی داخلی و نوع معماری فضا را در نظر داشته باشید. اگر پذیرایی بزرگی در اختیار دارید و خانواده پر رفت و آمدی هستید، بهتر است که مبل‌های مدل اسپرت را انتخاب کنید.

با مبل اسپرت به پذیرایی خود نشاط ببخشید

با کاناپه‌های اسپرت ساده و یا تخت خواب شو، هم می‌توانید دکوراسیونی ساده و مینیمال را به نمایش بگذارید. این مدل کاناپه و مبلمان از نظر قیمتی نیز هزینه کمتری نسبت به مدل‌های دیگر دارند.

نشیمنی به سبک کلاسیک با مبلمان کلاسیک!

اگر به سبک کلاسیک علاقه‌مند هستید، مبل‌های سبک کلاسیک بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. با مبل‌های سبک کلاسیک می‌توانید زیبایی سالن پذیرایی خود را به حد اعلا برسانید. زیبایی ظاهری مبل‌های کلاسیک، فضای سبک کلاسیک را در خانه ایجاد می‌کنند و از نظر ظاهری مکانی زیبا و تاثیر گذار ایجاد خواهند کرد.

نشیمنی به سبک کلاسیک با مبلمان کلاسیک!

با مبلمان سبک مدرن سلیقه خود را به نمایش بگذارید

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید. مبل‌های مدرن بر اساس اندازه مورد نظر شما تولید می‌شوند. با استفاده از مبل‌های مدرن می‌توانید دکوراسیونی که در نظر دارید را اجرا کنید.

تاثیر مبلمان پذیرایی در دکوراسیون

مبل‌های تاشو و تخت خواب شو

مبل‌های تخت خواب شو و تاشو نیز جای خود را در طراحی داخلی خانه‌ها باز کرده‌اند. این مدل مبل‌ها معمولا برای خانه‌های کوچک ترجیح داده می‌شوند. این مبل‌ها به دلیل راحتی و کاربردی که دارند، ظاهری زیبا به اتاق پذیرایی می‌بخشند. از ویژگی‌های این مبل‌ها این است که به شما این امکان را می دهند تا به راحتی دکوراسیونی ساده و مینیمال را طراحی کنید.

مبلمان اتاق پذیرایی

پیشنهاد مطالعه: مطلب چه فرشی خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
 • چیدمان مبل در پذیرایی مربعی

  چیدمان مبل در پذیرایی مربع شکل

  بسیاری از افراد به دنبال بهترین طراحی دکوراسیون پذیرایی مربع شکل هستند و می‌خواهند ایده‌ها…
 • رنگ روشن در آشپزخانه

  همچنین بخوانید: راهکارهایی برای زیبا شدن دیوار پشت تلویزیون ترفندهای بزرگ کردن خانه نظم ده…
 • ست کردن پرده با مبل و فرش

  ست کردن پرده با مبل و فرش

  ست کردن پرده با مبل و فرش یکی از دغدغه‌های خانم‌ها است که خیلی زیبایی دکوراسیون منزل برایش…
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

چیدمان مبل در پذیرایی مربع شکل

بسیاری از افراد به دنبال بهترین طراحی دکوراسیون پذیرایی مربع شکل هستند و می‌خواهند ایده‌ها…