با اقدامات کوچک، خانه خود را زیباتر کنید!

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای این که خانه، احساسات زیبا در ما ایجاد کرده و به ما انرژی مثبت ببخشد، لازم است که هر از گاهی در محیط زندگی خود تغییرات کوچکی انجام دهیم.
تغییر دکوراسیون در منزل

همان‌طور که می‌دانید ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. البته نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی و کلی ایجاد کرد. گاهی با اقدامات کوچک و ساده در دکوراسیون می‌توانید خانه خود را زیباتر کنید. در ادامه روش‌های ساده، کارآمد و اقتصادی که می‌توانید با آن‌ها در محیط زندگی خود تغییرات ایجاد کنید را معرفی خواهیم کرد. با مجله دلتا همراه باشید.

اکسسوارها و تزئینات

اکسسوارهای کوچک، بسیار بیشتر از آنچه که تصور می‌کنید، انرژی روزانه شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. شمع‌های معطر، عود و دستگاه بخور، از جمله این اکسسوار‌های کوچک هستند که می توانند فضای خانه را تغییر دهند.

اکسسوارها محیط خانه را پر از انرژی مثبت می‌کنند. استفاده از عکس ها و تصاویر قاب شده، تابلوها و آثار هنری برای تزئین دیوارها می‌تواند فضایی منحصر به فرد و متفاوت به خانه شما ببخشد.

تغییر دکوراسیون خانه

پارچه‌ها و منسوجات خانگی

در زندگی روزانه، آنچه که لمس می‌کنیم به اندازه آنچه که می‌بینیم، می‌شنویم و استشمام می کنیم، در کیفیت زندگی ما تاثیر گذار است. به همین دلیل منسوجات خانگی نه تنها از نظر زیبایی، بلکه از نظر احساس لامسه نیز در زندگی ما تاثیر گذار هستند.

تعویض روکش مبل‌های قدیمی یا تعویض پرده‌ها،  می‌تواند دکوراسیون اتاق نشیمن را به طور کامل تغییر داده و فضایی تازه و متفاوت به آن ببخشد.

پارچه‌ها و منسوجات خانگی در دکوراسیون

سازمان دهی و کاربردهای ساده اجزا در دکور خانه

با تغییر دکوراسیون در منزل و ایجاد کاربردهای ساده، می‌توانید کیفیت زندگی را افزایش داده و ظاهری زیباتر به خانه شما ببخشید. برای مثال ایجاد روشنایی بر روی صفحه کابینت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای ایجاد فضایی سالم‌تر و کارآمد‌تر، از چراغ‌های زیرکابینتی برای روشن کردن صفحه کابینت‌ها استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون

ارتباط طبیعت با فضای داخلی خانه

اگر در خانه خود تازگی و طبیعت را می خواهید لازم است که از گل‌های تازه، رنگارنگ و خوش بو استفاده کرده و آن‌ها را به دکوراسیون فضای زندگی خود بیفزایید. باغچه‌های دیواری برای این منظور انتخاب مناسبی خواهند بود.

ارتباط طبیعت با فضای داخلی خانه

نظم و تمیزی منزل

فراموش نکنید که مهم‌ترین ویژگی در طراحی داخلی یک خانه، تمیزی است.

یک تمیزی کلی و با جزئیات باعث خواهد شد تا احساس تازگی در خانه داشته باشید. برای تمیزی تمام جزئیات را در نظر بگیرید. همچنین برای ایجاد فضایی روشن‌تر و دلبازتر در خانه، تمیز کردن پنجره‌ها را نیز فراموش نکنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب ترفندهای استفاده بهینه از فضای کنج دیوارها را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

با این رنگ‌ها به خانه خود آرامش ببخشید!

کرم از سری رنگ‌های گرمی است که خیلی خوب با حال و هوای هر خانه‌ای جور در می‌آید. وقار و ملا…