کدام میز تلویزیون مناسب دکور منزل شماست

۲۶
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
میز تلویزیون یکی از مهم‌ترین وسایل دکوری در اتاق نشیمن محسوب می‌شود که حول محور آن چیدمان را انجام می‌دهیم.
میز تلویزیون در دکوراسیون منزل

یکی از عناصر پرطرف‌داری که ظاهر دکوراسیون شما را بسیار تغییر می‌دهد، میز تلویزیون است. میزهای تلویزیون را می‌توانید بر اساس سبک دکوراسیون و بخصوص مبلمان خود انتخاب کنید. به طور کلی چون محل قرارگیری تلویزیون در نشیمن خصوصی است بنابراین باید میز تلویزیون خود را مناسب با سبک مبلمان‌تان انتخاب کنید. با مجله دلتا همراه باشید تا انواع میز تلویزیون در دکوراسیون منزل را بررسی کنیم.

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن نسبت به سایر میزها در دکوراسیون‌های امروزی طرفداران بیشتری دارد. توجه داشته باشید که میز تلویزیون شما باید هماهنگ با مبلمان شما انتخاب شود. این هماهنگی می‌تواند در غالب رنگ، جنس و… با مبلمان شما باشد. ویژگی مهمی که در مورد بهترین مدل میزهای تلویزیون وجود دارد، تنوع زیاد در طرح و مدل آن‌هاست.

میز تلویزیون در دکوراسیون

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی یکی از بهترین گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شما است. می‌توانید میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان خود انتخاب کنید. در این‌صورت هماهنگی خاصی را در فضای دکوراسیون خود ایجاد می‌کنید. میز تلویزیون ام دی اف هم همانند میزهای چوبی، محبوبیت چشمگیری در بازار دارد.

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون کلاسیک بهترین گزینه برای دکوراسیون‌های به سبک کلاسیک و یا لوکس است. این میزها بر خلاف میز تلویزیون مدرن می‌تواند از هر جنسی باشد. این میزها غالبا چوبی بوده و طرح و نقش‌های خاصی در بدنه خود دارند که به خوبی با سبک کلاسیک دکوراسیون شما هماهنگ می‌شوند.

میز تلویزیون کلاسیک

میز تلویزیون ال سی دی

نکته‌ای که در انتخاب مدل میز تلویزیون ال سی دی باید بدانید، سادگی در طراحی آن است. فراموش نکنید که در این مورد، موضوع مهم خود تلویزیون و لذت بردن از تماشای آن است. بنابراین وجود هر وسیله اضافی در اطراف آن باعث شلوغی بی‌جا و عدم تمرکز بر دیدن برنامه مورد نظر شما خواهد شد.

میز تلویزیون ال سی دی

میز تلویزیون دیواری

اگر فضای زندگی شما کوچک است بهترین گزینه برای دکوراسیون شما انتخاب میز تلویزیون دیواری است. این میزها که از جمله میزهای کم‌جا است می‌تواند بجای اشغال سطح کف شما، فضای دیوار را اشغال کند. بنابراین در انتخاب میز تلویزیون خود ابعاد فضایی را در نظر بگیرید. این مدل میزهای تلویزیون می‌توانند در دسته میزهای مدرن نیز قرار بگیرند و بیش‌تر برای دکوراسیون مدرن و امروزی استفاده می‌شوند.

میز تلویزیون دیواری

پیشنهاد مطالعه: مطلب بایدها و نبایدهای چیدمان صحیح وسایل خانه را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

در منزل دکوری‌های زیبا بسازید

همچنین بخوانید: پاک کردن انواع لکه بر‌ روی فرش نقاشی زیبا خلق کنیم در ساخت دکور منزل خلاق …