به این کشورها «تنها» سفر کنید!

۱۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آیا دوست دارید در زندگی تجربه زیادی به دست بیاورید؟ باید سفر کنید. «بسیار سفر باید تا پخته شود خامی». سفر کردن و دیدن مناطق مختلف و آشنایی با فرهنگ‌های جدید، تاثیر بسیار مثبتی روی فرد و زندگیش می‌گذارد.
سفر مجردی

سفر همیشه هم با دوستان و خانوده نمی‌شود، لحظاتی در زندگی هر کسی پیش می‌آید که دوست دارد تنها باشد. حتی گاهی انسان دوست دارد یک سفر یک نفره برود. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، این مقاله برای شماست. مجله دلتا در اینجا سعی کرده تا چند تا از مقاصد سفری برتر برای سفر مجردی یا همان تک نفره را به شما معرفی کند؛ در ادامه با ما باشید.

سفر مجردی به کشور زیبای هند

هند را می‌توان یکی از رنگارنگ‌‌ترین و پر جنب‌و‌جوش‌ترین کشورهای دنیا دانست. با سفر به این کشور باید خودتان را برای سر و کله زدن با انواع و اقسام شلوغی‌ها آماده کنید. یادتان باشد که سفر مجردی با ترس به این کشور ممکن نیست. بین کوله‌‌گردان با تجربه، جمله بسیار معروفی هست که می‌گویند :«وقتی توانستید به هند سفر کنید، می‌توانید به همه نقاط دیگر جهان به راحتی سفر کنید.» پس اگر کسی می‌‌خواهد سفر انفرادی به بقیه جاهای دنیا برایش آسان‌تر شود، باید سفر به هند را حتما در برنامه‌اش داشته باشد.
سفر مجردی به کشور زیبای هند

سفر تنهایی به مراکش

احتمالا برایتان جالب است اگر بدانید در بیشتر مناطق مراکش، جو اروپایی وجود دارد. این کشور در سال‌های پیش چندان شناخته نشده بود. در مراکش باید خیالتان از نظر امنیت راحت باشد. پادشاه این کشور، قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای حفظ امنیت بازارها و مناطق و خیابان‌ها وضع کرده است. او می‌خواهد مسافران بتوانند با خیال راحت از گشت و گذار در مراکش لذت ببرند. شهر ساحلی صویره که فاصله‌ای ۳ ساعته با پایتخت مراکش دارد، یکی از آرام‌‌ترین و البته زیباترین دیدنی‌های این کشور است. مراکش بهشت عاشقان عکاسی هم هست. افرادی که عاشق عکاسی باشند، می‌‌توانند در هر پیاده‌‌روی، سوژه‌‌های زیادی برای عکاسی پیدا کنند.
اگر می‌خواهید سفر مجردی را تجربه کنید و به دنبال ماجراجویی هستید، مراکش می‌‌تواند یک گزینه فراموش‌ نشدنی برایتان باشد.
سفر مجردی به مراکش

سفر مجردی به ایسلند

شاید ایسلند برای ایرانی‌ها چندان مقصد شناخته شده‌ای نباشد، اما این کشور آنقدر شگفت‌انگیز است که هر کسی با هر سلیقه‌ای را محو طبیعت حیرت‌آور خود می‌کند. ایسلند یکی از کشورهایی است که باعث می‌شود افراد تجربه سفر خود را تا آخر عمر از یاد نبرند. آتشفشان‌‌‌های فعال این کشور، یکی دیگر از زیبایی‌های پرهیجان آن است. با اینکه این آتشفشان‌ها در طول سال، بارها فعالیت می‌کنند اما مردم ایسلند به آن‌ها عادت کرده‌اند و یاد گرفته‌اند که چطور در کنار آن‌‌ها زندگی کنند.
در ضمن ایسلند یکی از امن‌ترین کشورهای جهان هم هست و آمار جرم بسیار پایینی دارد. کیفیت بالای خدمات پزشکی آن، این کشور را برای سفر مجردی تضمین می‌کند.
سفر مجردی به ایسلند
پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های جهانگردی، با عجیب‌ترین هتل‌های دنیا آشنا شوید را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
 • چاه نارسبورو

  چاه خوفناکی که همه چیز را سنگ می‌کند!

  درگذشته بسیاری از مردم از نزدیک شدن به چاه نارسبورو خودداری می‌کردند، زیرا بیم آن داشتند ک…
 • جنگل ابر

  جنگل ابر، جنگلی در میان اقیانوس ابرها

  از فراز این جنگل که نظاره کنید، دریایی خامه‌ای از شیطنت ابرها می‌بینید که درخت‌ها به حاشیه…
 • دماغ شیطان

  دماغ شیطان کجاست؟

  این باور در بین مردم اکوادور وجود داشت که شیطان، صخره دماغ شیطان را آن جا قرار داده است چر…
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

چاه خوفناکی که همه چیز را سنگ می‌کند!

درگذشته بسیاری از مردم از نزدیک شدن به چاه نارسبورو خودداری می‌کردند، زیرا بیم آن داشتند ک…