اگر توانایی ارتباط با ارواح را دارید، به این روستا بروید!

۱۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
روستای لیلی دیل در مناطق شمالی نیویورک مخفی شده است. این روستا، اجتماع کوچک عجیبی می‌باشد که انگار از قرن ۱۹۵۰ به امروز فرستاده شده است. اهالی ویلی دیل با بقیه مردم بسیار متفاوت هستند.
روستای لیلی دیل

در روستای لیلی دیل مردمی با لب خندان مشاهده می‌شوند که دور هم جمع شده و گفتگو می‌کنند. در نگاه اول به نظر می‌رسد که این روستا بسیار شاد است. اما اگر فکر می‌کنید که لیلی دیل یک روستای بسیار عادی در جهان است، سخت در اشتباهید. مردم اینجا همگی اعتقاد به احضار ارواح دارند! اکثر افراد این روستا گویا توانایی ارتباط با ارواح را دارند. با مجله دلتا همراه باشید.

داستان شکل گیری روستای لیلی دیل

در اوایل ۱۹۰۰ بسیاری از مردم که به عالم ارواح اعتقاد داشتند، سازمانی تشکیل دادند. این گروه‌ها در جاهای مختلفی شروع به فعالیت کردند. وقتی که کم کم این جوامع زیاد شدند، لیلی دیل در نیویورک شکل گرفت. این منطقه باعث شد که آن‌ها علاوه بر اینکه به کارشان ادامه می‌دهند، از چشم مردم دیگر دور باشند و در جوامع عادی به چشم نخورند. داستان شکل گیری روستای لیلی دیل

اعتقادات ساکنان روستای لیلی دیل

طبق اعتقاد این افراد، بعد از مرگ، ارواح همه در همین زمین باقی می‌مانند و در کنار ما هستند! اگر افراد زنده را یک یخ در حال آب شدن تصور کنیم، ارواح نقش آب را دارند. پس بعضی ارواح می‌توانند در مواقع خاصی دوباره یخ بزنند و توانایی این را داشته باشند که با افراد زنده ارتباط برقرار کنند. هر سال بیشتر از ۲۲ هزار نفر به این روستا می‌‌آیند تا بتوانند با ارواح آن‌هایی که دوستشان دارند، ارتباط برقرار کنند.

مدیر روستای لیلی دیل می‌گوید: “ما می‌خواهیم که ثابت کنیم ارواح بعد از مرگ، از بین نمی‌روند. ما می‌خواهیم که شما بدانید افرادی که دوستشان دارید حالشان خوب است، کنارتان هستند و به شما توجه می‌کنند. ما برای تفریح اینجا نمی‌‌آییم و دیوانه هم نیستیم.”
جامعه روستای لیلی دیل

چه کسانی کار احضار روح را انجام می‌دهند؟

جامعه روستای لیلی دیل بسیار در مورد احضارکننده‌ها سخت‌گیر است. به همین دلیل هر احضارکننده‌ای که بخواهد در این مکان کار کند، باید از مراحل بسیار سختی عبور کرده و به طور قطعی خودش را اثبات کند. این جامعه به قدری از کارش مطمئن می‌یاشد که اگر گردشگری بگوید که اطلاعات غلط به او داده شده، پول او را پس می‌دهند. حتی سیستم امتیازدهی نیز برای احضارکنندگان در نظر گرفته می‌شود که اگر شخصی امتیاز منفی‌اش زیاد باشد، از روستا اخراج می‌شود.
گردشگران روستای لیلی دیل

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با دیگر جاذبه‌های جهانگردی، چاه یعقوب، خطرناک‌ترین مکان روی زمین! را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

این قنات را جن‌ها و دیوها ساخته‌اند

اهالی قنات قصبه گناباد و همسایگان این قنات می‌گویند که براساس شنیده‌های محلی‌شان که از زما…