تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید، با ایده‌های رنگی

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
طراحی دکوراسیون آشپزخانه سفید با مدل‌های مختلف کابینت سفید، ترندی است که هیچ گاه تازگی خود را از دست نمی­‌دهد.
تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید

استفاده از رنگ سفید، باعث می‌شود فضا روشن­‌تر، بزرگ‌تر و تمیزتر به نظر برسد. اغلب افراد آن را به عنوان رنگ غالب برای کابینت آشپزخانه و سایر اجزاء آن در نظر می‌گیرند. استفاده از رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه، باعث بی‌روح شدن فضا می‌شود. بهتر است با رنگ‌های مختلف جانی دوباره به این فضای بی روح ببخشیم. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی ایده‌های رنگی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید پرداخته می‌شود.

دیوارپوش بین کابینتی رنگی یا طرح‌دار

می‌توانید از رنگ‌های تیره که در تضاد با رنگ روشن کابینت و سایر وسایل آشپزخانه‌ شما هستند، برای دیوار پوش بین کابینتی استفاده کنید. این کار موجب ایجاد نقطه کانونی قدرتمندی در آشپزخانه می شود. همچنین در کنار کابینت‌های سفید یک‌دست، تضاد بسیار زیبایی را خلق می‌کند. این دیوار پوش می‌تواند از جنس سرامیک، کاشی‌های رنگی و طرح‌دار یا از جنس لمینت یا چوب نیز باشد.

دکوراسیون آشپزخانه سفید

کفپوش طرح‌دار و رنگی

برخی افراد تمایل دارند یک آشپزخانه سفید مدرن و یک‌دست داشته باشند. بنابراین ترجیح می‌دهند از رنگ‌های خنثی در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنند. اگر می‌خواهید یک آشپزخانه مدرن و مینیمال داشته باشید، از یک کفپوش طرح‌دار برای آشپزخانه استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه سفید

سرامیک و سنگ‌های طرح‌دار سیاه و سفید، ایده خوبی برای ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون آشپزخانه سفید به حساب می‌آیند. این کفپوش‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی وجود دارند. می‌توانید رنگ و طرح آن را با توجه به دیگر بخش‌های آشپزخانه انتخاب کنید.

استفاده از صندلی و چهارپایه رنگی

ممکن است کانتر و کابینت جزیره، سفید رنگ باشد. در این صورت از صندلی یا چهارپایه رنگی برای میز کابینت جزیره استفاده کنید. رنگی بودن صندلی‌های جزیره، تضاد زیبایی را در آشپزخانه سفید ایجاد می‌کند. همچنین می‌توانید رنگ این صندلی‌ها را در دیگر وسایل آشپزخانه تکرار کنید. به این ترتیب انسجام دکوراسیون آشپزخانه حفظ می‌شود.

دکوراسیون آشپزخانه سفید

چراغ‌های آویز رنگی

همیشه ایجاد تغییر در دکوراسیون آشپزخانه سفید نیازمند تغییرات بزرگ و گران قیمت نیست. تنها کافی است از چراغ‌های آویز رنگی در بالای میز کابینت جزیره استفاده کنید. سعی کنید رنگ این چراغ‌ها را با رنگ دیگر وسایل رنگی آشپزخانه سفید ست کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید رنگ چراغ‌ها، با رنگ صندلی‌های جزیره ست شده است.

پرده رنگی و طرح دار

پرده، یکی از اجزای آشپزخانه است که در کنار دیوارها و کابینت سفید، تاثیر زیادی در تغییر دکوراسیون آشپزخانه سفید دارد. انتخاب یک پرده رنگی و طرح‌دار، نقشی شبیه به نقش یک کاغذ دیواری زیبا را در آشپزخانه سفید ایفا می‌کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید

درب رنگی کابینت زمینی

کابینت‌­های دو رنگ، یکی از ترندهای مدرن و شیک است. ممکن است حساسیت خاصی به تمیزی آشپزخانه داشته باشید و در عین حال می‌خواهید دکوراسیون آشپزخانه سفید را با ایده های رنگی تغییر دهید. در اینصورت توصیه می‌کنیم درب کابینت‌های زمینی رنگی باشند. در مقایسه با کابینت سفید، لکه‌های ایجاد شده روی کابینت‌های رنگی کمتر دیده می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب چگونه اتاق نشیمن زیبایی داشته باشیم؟ را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده طلایی برای بلندتر نشان دادن سقف خانه

سقف خانه یکی از بخش‌هایی است که در دلگیر و گرفته بودن خانه یا برعکس، بزرگ و دلپذیر بودن خا…