ترکیب رنگ‌های جذاب برای خانم‌های شیک‌پوش

۱۹
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتخاب رنگ‌ها و ترکیب‌ رنگی برای افراد، می‌تواند کاری دشوار و ریسکی باشد، اما نباید این مسئله سبب شود که شما از انتخاب رنگ‌ها و تناژهای جدید در استایل‌تان خودداری کنید.

ترکیب رنگ استایل خانم ها اگر به‌درستی انتخاب شود ظاهر را بسیار جذاب‌ می‌کند، اما اگر رنگ آیتم‌هایی که پوشیده‌اید با یکدیگر هماهنگ نباشد ممکن است ظاهری نامناسب و شلخته داشته باشید. با مجله دلتا همراه باشید.

ترکیب رنگ استایل خانم ها

آبی کم‌رنگ و صورتی

هیچ رنگی به اندازه رنگ‌های پاستیلی مناسب فصل بهار نیست. اگرچه آبی کم‌رنگ و صورتی به خودی‌خود کمی خنثی و بی‌روح به‌نظر می‌رسند اما اگر به‌درستی ترکیب شوند، ترکیب درخشانی را ایجاد می‌کنند که بسیار زیبا است.

ترکیب یک بلوز کشمیر آبی کمرنگ و یک کت صورتی‌ هر آنچه از سرمای زمستان مانده را با خود می‌برد.

قرمز و آبی، ترکیب رنگ جذاب استایل خانم ها

ترکیب قرمز و آبی سال‌ها است که جزو محبوب‌ترین ترکیب‌ رنگی‌ها محسوب می‌شود. همچنین ترکیب شلوار جین آبی با کت قرمز رنگ و کفش‌های پاشنه‌بلند، برای استایل کژوال ترکیبی بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است. ترکیب این دو رنگ می‌تواند گستره‌ای متفاوت از تناژ‌های مختلف آبی و قرمز را دربر بگیرد.

آبی کبالت و فیروزه‌ای

با آبی کبالت و فیروزه‌ای در استایل، یک ترکیب رنگ درخشان خواهید داشت. با این ترکیب از اکسسوری‌‌های نقره‌ای و طلایی استفاده کنید. پیراهن مجلسی آبی کبالت را با کفش‌های پاشنه‌بلند فیروزه‌ای و یک گردنبند طلایی درخشان و زیبا‌ ست کنید.

آبی و نارنجی

این دو رنگ در ترکیب با یکدیگر کنتراست بسیار درخشانی ایجاد می‌کنند. شلوار جین آبی را با تاپ نارنجی بپوشید یا لباسی انتخاب کنید که ترکیبی از هر دو رنگ را داشته باشد. برای اینکه استایل متفاوت‌تری داشته باشید، می‌توانید رنگ نارنجی تیره را با سرمه‌ای تیره ترکیب کنید.

ترکیب رنگ استایل خانم ها نارنجی

نارنجی و مشکی

رنگ‌های روشن به‌ویژه رنگ نارنجی جذابیت و درخشش رنگ مشکی را افزایش می‌دهند. یک شلوار فاق بلند نارنجی را با تاپ مشکی بپوشید و استایلی شیک برای خود بسازید.

صورتی و طوسی، ملایم‌ترین ترکیب رنگ استایل خانم ها

این ترکیب رنگی سال‌ها است جزو محبوب‌ترین و شیک‌ترین ترکیب‌ها در صنعت مد محسوب می‌شود. شلوار طوسی‌ را با تیشرت صورتی رنگ بپوشید و استایلی منحصربه‌فرد داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با مد و فشن مطلب جذاب‌تر از همیشه با کت زنانه! را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند راهکار که بدون حرارت، موهای شما را صاف می‌کند

داشتن موهای صاف مزایای زیادی دارد از جمله این که موهای شما درخشان و جذاب خواهند شد و شانه …