آقایان در قرارهای عاشقانه چه کفشی بپوشند؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به اولین قرار عاشقانه می‌روید، صندل نپوشید! 

برای خانم‌ها مهم‌ترین نکته در قرارهای عاشقانه این نیست که شما چطور به‌ نظر بیایید؛ بلکه نشان دادن خود واقعی‌ به بهترین و زیباترین شکل است. هرچقدر لباس فریبنده باشد، برای خانم‌ها آسان‌ترین راه قضاوت، کفش‌ها است. با مطلب کفش مناسب قرار عاشقانه همراه مجله دلتا باشید.

  •  آب ‌‌و هوا

نوع آب و هوا در انتخاب کفش برای یک ملاقات عاشقانه اهمیت ویژه‌ای دارد. این خیلی مهم است که کفش به لحاظ بافت و نوع متریال، با لباس هماهنگ باشد. برای فصل پاییز و زمستان، بوت‌های چلسی، انتخابی بی‌نظیر است. در هوای بهار و تابستان کالج‌ها و لوفر‌ها به راحتی با لباس‌های شما ست می‌شود.

  • موقعیت مکانی 

برای محیط‌هایی با درجه کیفی بالا چون رستوران، هتل‌ها و…، کفش‌های آکسفورد‌ بهترین انتخاب است.

در موقعیت‌‌هایی با درجه کیفی متوسط و صمیمی‌تر چون کافه‌ها، پارک و فضاهای باز؛ کفش‌های لوفر، کالج و… مناسب‌ خواهد بود. این موقعیت‌ها خاستگاه ست نیمه رسمی و کژوال است.

نوع استایل در قرار عاشقانه

  • استایل کلاسیک

در فصول سرد، بوت‌های چلسی (Chelsea Boot) و بوت‌های چوکا (Chukka boot) انتخاب مناسبی برای استایل است.  اما با گرم‌تر شدن هوا؛ کفش‌های آکسفورد، دربی و بلاچر بهترین گزینه‌ها است.

کفش مناسب قرار عاشقانه دربی

  • استایل کژوال

در فصول سرد، بوت‌های چلسی و چوکا با متریال‌های جیر و چرمی مناسب استایل شما است. در فصل‌های گرم، کالج و لوفرهای رنگی جیر را به هیچ وجه فراموش نکنید.

  • استایل هنری

انتخاب ویژه این دسته از آقایان کفش‌های converse و یا یک سری اسنیکرزهای رنگی است. در فصول سرد هم بوت‌های Dr Martens انتخابی عالی خواهند بود.

در آخر

قرارهای عاشقانه، هم برای آقایان و هم خانم‌ها مهم است. نه تنها در انتخاب لباس باید دقت داشت بلکه در انتخاب کفش باید هوشمندانه‌تر عمل کرد. کفش شما واقعیت دیگری را نشان خوا‌هد داد. 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و فشنبایدها و نبایدهای استایل قرار عاشقانه” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند راهکار که بدون حرارت، موهای شما را صاف می‌کند

داشتن موهای صاف مزایای زیادی دارد از جمله این که موهای شما درخشان و جذاب خواهند شد و شانه …