بهترین روش ست کردن کوسن با مبلمان

۳
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ست کردن کوسن با مبل درون هر اتاقی، زیبایی منسجمی را ایجاد می‌کند. ست کردن کوسن با مبل سبب می‌شود تا مبل به نقطه‌ای مرکزی و خیره کننده در فضای داخلی و چیدمان تبدیل شود.
ست کردن کوسن با مبلمان

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی و چیدمان از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند. کوسن علاوه بر ایجاد راحتی برای کسانی که روی مبل می‌نشینند، مانع خالی ماندن مبل نیز می‌شوند. با مجله دلتا همراه باشید.

انتخاب رنگ کوسن‌ها

مهم‌ترین اصل انتخاب کوسن‌ها انتخاب رنگ آن‌ها است و حتی بیشتر از انتخاب خود کوسن‌ها مهم است. باید به این نکته توجه کنیم که رنگ انتخاب شده برای کوسن‌ها مناسب با دکوراسیون خانه باشد.

ست کردن کوسن با مبل

کوسن‌های شما می‌توانند تمام عناصر دکوراسیون خانه را با هم هماهنگ کنند. رنگ‌آمیزی کوسن‌ها می‌تواند با توجه به رنگ مبلمان، رنگ پرده‌ها، آثار هنری و تابلوهای روی دیوار باشد.

توجه به الگو در کوسن‌ها

خطوط هندسی، طرح گل، نقش‌های سنتی و طرح‌های مدرن الگوی خوبی برای کوسن‌ها هستند. کوسن‌هایی که پترن و نقش دارند برای مبلمان ساده مناسب هستند. کوسن‌های ساده و بدون طرح برای مبلمانی که رویه طرح‌دار دارند، مناسب است. با توجه به تعداد کوسن‌ها، الگوی کوسن‌های خود را انتخاب کنید و از تنوع الگوها در کنار هم نترسید.

ست کوسن و مبلمان

اندازه‌ کوسن‌ها

اندازه کوسن‌ها رابطه مستقیمی با شکل و اندازه کاناپه یا مبلمان‌ خانه شما دارد. امروزه کوسن‌هایی با شکل و اندازه‌های مختلف در بازار موجود است. کوسن‌های مربعی با ابعاد ۴۰ در ۴۰ و یا ۵۰ در ۵۰ و اندازه‌های بزرگ‌تر مستطیل شکل به اندازه ۳۰ در ۴۰ تولید شده است.

اندازه‌ کوسن‌ها

شکل کوسن‌ها

  • اغلب افراد به دنبال کوسن‌هایی به شکل مربع هستند چرا که با هر مبلی هماهنگ می‌شود.
  • کوسن‌هایی به شکل مستطیل هم گزینه خوبی برای بلندتر نشان دادن طول مبلمان شما می‌باشد.
  • استفاده از کوسن‌هایی به شکل دایره نیز می‌تواند دکوراسیون خانه شما را متفاوت کند.

شکل کوسن‌ها

برای ست کردن کوسن با مبلمان، اگر مبلمانی بزرگ دارید از دو سایز کوسن در کنار هم استفاده کنید تا ترکیب زیبایی داشته باشید. کوسن‌های شرقی هم برای مبلمانی که سبکی سنتی دارند، می‌توانند انتخابی چشم‌نواز باشند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات بیشتر در دکوراسیون مطلب کدام فرش مناسب اتاق خواب شماست؟ را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

ارزان‌ترین وسایل دکوری برای منزل شما

لوازم دکوری شیک و ارزان اگر درست و خلاقانه استفاده شوند، حتی می‌تواند نتیجه‌ای بهتر از لوا…