سبک لباس پوشیدن برای خانم‌های لاغر!

۲۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اولین و مهم‌ترین توصیه ما به خانم‌های لاغر استفاده از پارچه‌هایی با طرح‌های بزرگ و رنگ‌های زیاد و مختلف است.
استایل خانم های لاغر

امروزه بسیاری از خانم‌ها به ویژه جوانان و نوجوانان، آرزوی لاغر شدن مانند سوپرمدل‌های عرصه مد و فشن را دارند. اما باید دقت کنند که هر چه هم که لاغر شوند لزوما زیبا نمی‌شوند، بلکه سالم بودن و تناسب اندام داشتن مهم است. همه فکر می‌کنند که افراد لاغر به راحتی هر نوع لباسی را می‌توانند بپوشند، اما به برخی نکات در استایل خانم های لاغر باید دقت شود. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

استایل خانم های لاغر

  • برش مناسب

مهم‌ترین آیتم در طراحی لباس، ایجاد انحنا و حجم در برخی نقاط لباس است. امروزه طراحان مد بسیاری هستند که لباس‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که در هر اندامی زیبا باشند. نکته قابل توجه برای خانم‌های لاغر، حتی اگر به لباس‌ اورسایز علاقه دارند این است که به برش و دوخت دقت کنند.

  • آستین و مدل یقه

پیراهن و بلوزهایی با سرشانه‌ای پفی و پیراهن با دامن‌هایی که چین دارند برای این افراد مناسب است. دامن‌هایی که از آستر‌هایی پفی در آن استفاده شده، مدل امپراطوری و پیراهن عروسکی بر اندام خانم‌های لاغر بسیار زیبا می‌شود.

استایل خانم های لاغر آستین

  • طرح لباس

طرح‌های شلوغ و رنگی شما را حجیم‌تر نشان می‌دهند. هم‌چنین لباس‌هایی با پولک‌دوزی، پارچه‌های توری و تزئینات، به ویژه در منطقه یقه بسیار کاربردی است.

  • لایه لایه بپوشید

لایه‌ای پوشیدن یکی دیگر از کارهایی است که می‌تواند شما را پرتر نشان دهد. به ویژه استفاده از کت‌ها، لاغری بازوها را می‌پوشاند.

  • شلوار

از شلوارهای راسته یا دمپا گشاد استفاده کنید. شلوارهای تنگ و اسکینی برای شما زیبا نخواهد بود و شما را بیش از حد لاغر و باریک نشان می‌دهد.

  • رنگ

تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رنگ‌های تیره شما را لاغر اندام‌تر از آنچه که هستید نشان می‌دهند. رنگ‌های روشن و براق بهترین گزینه برای استایل زنانه شما خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب استایل شخصی خودتان را داشته باشید! را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چند راهکار که بدون حرارت، موهای شما را صاف می‌کند

داشتن موهای صاف مزایای زیادی دارد از جمله این که موهای شما درخشان و جذاب خواهند شد و شانه …