این آبشار عجیب، صورتی است!

۱۳
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نه، اشتباه نکرده اید! چشمانتان درست می‌بیند؛ این آبشار واقعا صورتی رنگ است. آبشارها همیشه حیرت‌انگیز هستند. اما آبشارهای صورتی چطور؟
آبشار کامرون

شما می‌توانید آبشار کامرون را در پارک ملی دریاچه واترتن (Waterton Lake National Park) در آلبرتا بیابید. اگرچه اغلب مواقع این آبشار زلال و شفاف است اما برخی مواقع به رنگ صورتی در می‌آید. با مجله دلتا همراه باشید تا با این آبشار زیبا که از دیدنی های کانادا به شمار می‌رود و علت صورتی شدن آن، آشنا شوید.

چرا آب این آبشار صورتی می‌شود؟

این اتفاق بعد از بارش‌های سنگین رخ می‌دهد که باعث به هم خوردن رسوبات درون آبشار کامرون می‌شود. این رسوبات، با تابش نور بر روی آن‌ها به صورت رنگ صورتی دیده می‌شوند. نتیجه این اتفاق یک پدیده بسیار زیبا است که باعث می‌شود افراد بسیار زیادی برای عکاسی از آن راهی این پارک شوند. این آبشار زیبا این طور به نظر می‌رسد که گویی از درون یک سرزمین آب نباتی بیرون آمده است.
آبشار کامرون آبشار صورتی

چه زمانی می‌توانیم آبشار کامرون صورتی را ببینیم؟

انتظار نداشته باشید که در یک روز عادی این پدیده را ببینید. چرا که باید در شرایط مناسبی در این مکان باشید تا این آبشار به رنگ صورتی دیده شود. بهترین زمان برای رفتن به این مکان و دیدن رنگ صورتی آبشار در فصول بارانی می‌باشد. حتی اگر نتوانید آبشار را به رنگ صورتی ببینید، آبشار به رنگ عادی هم به اندازه کافی زیبا است که ارزش سفر به این منطقه گردشگری را داشته باشد.
آبشار کامرون در حالت عادی
پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های جهانگردی، ساحل عجیب و سرخ، ساحلی بدون شن و ماسه! را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

به شاد‌ترین کشور دنیا سفر کنید

همچنین بخوانید: ترسناک‌ترین نقاط ایران! زیباترین مکان‌های گردشگری جهان را دیده‌اید قوانین …