دکوراسیون اتاق خواب خاکستری

۲
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بدون شک ایجاد تغییر در اتاق خواب و تغییر رنگی که در طراحی از آن استفاده کرده‌اید، باعث ایجاد فضای جدید و نشاط‌آوری می‌شود.
رنگ خاکستری در اتاق خواب

رنگ خاکستری نمونه‌ای از رنگ‌های خنثی و پرطرفدار در طراحی داخلی است. از این رنگ می‌توان در طراحی قسمت‌های مختلف خانه مانند اتاق خواب استفاده کرد. بدون شک رنگ خاکستری نمونه‌ای از بهترین رنگ‌هایی است که می‌توان در دکوراسیون اتاق خواب مورد استفاده قرار داد. در ادامه به بیان ایده‌هایی در زمینه دکوراسیون اتاق خواب خاکستری پرداخته می‌شود. با مجله دلتا همراه باشید.

استفاده از طیف گرم رنگ خاکستری

رنگ خاکستری نیز مانند سایر رنگ‌ها از طیف گسترده‌ای برخوردار است. این امکان برای شما وجود دارد که به راحتی از این رنگ در کنار سایر رنگ‌ها استفاده نمایید. استفاده از رنگ زرد و قهوه‌ای در کنار این رنگ در دکوراسیون اتاق خواب خاکستری باعث القای گرما به فضای اتاق خواب می‌شود.

رنگ خاکستری در اتاق خواب

ترکیب رنگ خاکستری با رنگ صورتی

ترکیب رنگ‌های خاکستری و صورتی نمونه‌ای از بهترین ترکیب رنگ‌هایی است که می‌توان از آن در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کرد. استفاده از المان‌های تزئینی متالیک در کنار این رنگ، باعث ایجاد نمای بسیار لوکس و زیبایی می‌شود. استفاده از این تم در طراحی اتاق خواب دخترانه طرفداران زیادی دارد.

ترکیب رنگ سبز لیمویی و خاکستری

رنگ‌ خاکستری نمونه‌ای از رنگ‌های تطبیق‌پذیر است و می‌توان به راحتی آن را در کنار رنگ‌های دیگر مورد استفاده قرار داد. رنگ سبز لیمویی از جمله رنگ‌هایی است که ترکیب آن با رنگ خاکستری نمایی بسیار زیبا در اتاق خواب ایجاد می‌کند.

رنگ خاکستری در اتاق خواب

ترکیب رنگ‌های آبی و خاکستری

استفاده از رنگ‌های آبی و خاکستری در کنار یکدیگر بدون شک نمای بسیار زیبایی ایجاد می‌کند. استفاده از طیف رنگ خاکستری که به آبی نزدیک است و در کنار آن به کارگیری رنگ آبی می‌تواند نمای زیبایی در دکوراسیون اتاق خواب شما ایجاد کند. استفاده از کوسن‌های آبی رنگ در کنار استفاده از رنگ خاکستری برای رنگ‌آمیزی دیوار می‌تواند ایده جذابی باشد.

استفاده از پرده خاکستری گل‌دار

استفاده از رنگ خاکستری روشن برای رنگ‌آمیزی دیوار و در کنار آن استفاده از پرده‌های خاکستری تیره گل‌دار می‌تواند نمای زیبایی ایجاد کند. استفاده از رنگ صورتی در کنار این طراحی نیز می‌تواند نمای زیبایی ایجاد کند.

استفاده از تخت خواب خاکستری رنگ

استفاده از یک تخت خواب خاکستری رنگ از دیگر ایده‌هایی است که می‌توان در دکوراسیون اتاق خواب خاکستری مورد استفاده قرار داد. استفاده از انواع کاغذدیواری که در طراحی آن از رنگ طلایی استفاده شده است، در کنار تخت خوابی به این رنگ، نمای بسیار زیبایی ایجاد می‌کند.

رنگ خاکستری در اتاق خواب

استفاده از المان‌های تزئینی متالیک

استفاده از المان‌های تزئینی نقره‌ای رنگ باعث ایجاد نمای چشم‌نواز و زیبایی در کنار رنگ خاکستری می‌شود. استفاده از روتختی مخمل آبی رنگ نیز در کنار آن می‌تواند باعث ایجاد نمای بسیار زیبایی در اتاق خواب شما شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب استفاده از ترکیب رنگ و کاغذدیواری در خانه را بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز جلومبلی را شیک و مدرن کنید +ویدیو

آیا می‌دانستید با یک وسیله تزیینی می‌توانید میز جلومبلی را تزیین کنید؟ در این ویدیو از مجل…