کت‌ و شلوار زنانه در استایل خیابانی!

۱۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از نیویورک تا لندن، میلان و پاریس همه‌ طراح‌ها در کل جهان تصمیم به انتخاب این ترکیب زیبا یعنی کت و شلوار پارچه‌ای برای ترند این فصل گرفتند.

ترکیب کت اسپرت گشاد با شلوار پارچه‌ای پاکتی با رنگ و طرح‌های مختلف را امتحان کنید. مدل‌های فشن شوی خیابانی با استفاده از طراحی خلاقانه لباس، استایل کت و ‌شلوار خود را منحصر‌به‌فرد نشان دادند. با استفاده از اکسسوری‌ها، پوشیدن بوت نظامی یا انتخاب تی‌شرت سفید زیر کت، تصاویر تازه‌ای برای استایل خیابانی کت‌ و شلوار ارائه دادند. در ادامه با مطلب استایل خیابانی با کت و شلوار با ما در مجله دلتا همراه باشید.

استایل خیابانی با کت و شلوار

  • بوت چانکی

در لندن و پاریس، افرادی که در شوهای خیابانی شرکت کرده بودند، با ترکیب کت‌ و شلوار و بوت چانکی (پاشنه مبلی) یا کفش تخت، به استایل خود جلوه متفاوت و خلاقانه‌ای بخشیدند.

  • اکسسوری‌های براق

اگر از قبل کت‌ و شلوار پارچه‌ای معمولی در کمد دارید اما می‌خواهید جلوه‌ای دیگر به آن ببخشید، آن را با اکسسوری‌ مثل کفش یا کیفی روشن ترکیب کنید.

  • تی‌شرت 

همیشه این ترس وجود دارد که این لباس استایل را رسمی نشان می‌دهد. جانت مادسن (طراح) برای این مشکل راهکاری ارائه داده است. کت‌ و شلوار را با تی‌شرت سفید اسپرت ترکیب کنید.

استایل خیابانی با کت و شلوار تیشرت

  • ترکیب رنگی

اگر همیشه می‌خواستید کت و ‌شلوار جذابی بپوشید، الان زمان آن رسیده است. مهم نیست چه رنگی، سبز، صورتی یا آبی پاستیلی، مدل‌های استایل به شما اطمینان می‌دهد که نباید از رنگ‌های خیره‌کننده در این استایل خجالت بکشید.

  • انتخاب ظاهر متفاوت

در این فصل همه ظواهر مانند استایل خیابانی با پوشش‌هایی مثل کت اسپرت کوتاه و ژاکت‌هایی با دامن کوتاه را امتحان کردند که از نمونه‌های مختلف لباس‌های سنتی تا نمونه‌های خلاقانه استقبال شد. اگر به دنبال استایلی متفاوت هستید، یک ظاهر غیرقابل‌ پیش‌بینی و خلاقانه می‌تواند دقیقاً همان چیزی باشد که باعث درخشش و تفاوت کت و ‌شلوار شما از بقیه شود.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب ترکیب رنگی جذاب برای ست‌های تابستانی را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

اگر پوست چرب دارید، هرگز این اشتباهات را نکنید

هر فرد برای حفظ انعطاف‌پذیری و رطوبت پوست خود به مقدار مشخصی از چربی‌های طبیعی احتیاج دارد…