شال طوسی را جور دیگری بپوشید!

۴
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از رنگ‌هایی که در ست کردن شال و روسری طوسی با مانتو بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، رنگ زرشکی و صورتی است.
شال و روسری طوسی

بسیاری از خانم‌هایی که شال و روسری طوسی می‌پوشند رنگ پریده به نظر می‌رسند، اما انتخاب مناسب لباس می‌تواند تغییر بزرگی ایجاد کند. بنابراین ما می‌خواهیم امروز به شما نشان دهیم که چگونه روسری طوسی را با لباس‌های بهار و تابستانه خود بپوشید. با مجله دلتا همراه باشید.

شال و روسری طوسی

  •  رنگ‌های شاد

اگر می‌خواهید ظاهری سرزنده و شاداب‌تر داشته باشید، توصیه می‌کنیم که آن را با لباس‌های رنگی امتحان کنید. می‌توانید این رنگ شال یا روسری را با رنگ‌های قرمز، زرد یا صورتی بپوشید. سعی کنید جنس و پارچه‌های متفاوت را امتحان کنید. برای مثال، اگر بلوز یا مانتوی لنین پوشیدید، باید شالی با جنس نخ یا کتان کاغذی را انتخاب کنید. اگر بلوزی کتان دارید آن را با شال ساتن یا ابریشمی بپوشید.

  •  رنگ‌های پاستیلی و نود

برخی خانم‌ها از رنگ‌های مشکی و سفید استفاده نمی‌کنند، اما به پوشیدن رنگ‌های جیغ هم علاقه‌ای ندارند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، هرگز پوشیدن رنگ‌های ملایم پاستیلی و نود برای شما اشتباه نخواهد بود. یک پیراهن آبی پاستیلی را با شالی طوسی بپوشید. همچنین می‌توانید رنگ‌های نود مانند بژ و قهوه‌ای را با طوسی ست کنید، رنگ‌های موجود در استایل خود را با پوشیدن بلوزی سفید و شلواری جین متعادل کنید.

  •  بلوز سفید

ساده‌ترین و راحت‌ترین راه پوشیدن شال طوسی، ست کردن آن با بلوز یا تیشرتی سفید است. فرقی نمی‌کند تناژ طوسی روسری یا شال شما روشن است یا تیره، قطعا با بلوزی سفید زیبا خواهد شد.

شال و روسری طوسی سفید

  • استایل یک رنگ طوسی

اگر به استایل مونوکروم علاقه دارید، این استایل مورد علاقه شما خواهد بود. می‌توانید ظاهری کاملا طوسی و بسیار شیک داشته باشید. سعی کنید روسری یا شال طوسی را با پیراهن طوسی، مانتو یا بلوز و دامن بپوشید. برای زیبا تر شدن استایل تک رنگ خود از تناژ‌های رنگ طوسی استفاده کنید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “آیتم‌هایی ضروری کمد لباس بهار و تابستان!” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

رنگ‌های جذاب برای خرید لباس، در بهار و تابستان

بهار و تابستان شروع گرما را به دنبال دارند که در اغلب موارد تحمل هوای گرم برای افراد سخت و…