آپارتمانی زیبا با دکوراسیون تلفیقی

۰
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فضاهایی که به سبک تلفیقی و هماهنگ و درست، ایجاد شده باشند، حس راحتی و آرامش را القا می‎کنند که نتیجه همنشینی های دلچسب عناصر دکوراسیون داخلی آن‎ مکان است.
دکوراسیون تلفیقی

سبک تلفیقی از ترکیب چند نمونه سبک با یکدیگر ایجاد می‎شود. دکوراسیون تلفیقی آپارتمان شما را دل‎انگیز می‎کند. ابتدا ببینید چه نوع سبکی دوست دارید، سپس سبک مسلط و غالب را انتخاب و سبک‎های دیگر را در قالب چاشنی به آن اضافه کنید. سبک تلفیقی که با سلیقه شما یکسان باشد؛ دست شما را در انتخاب عناصر رنگ و سبک، باز می‎گذارد و فضای داخلی خانه شما را منحصربه‎فرد می‎کند.

دکوراسیون تلفیقی

توجه داشته باشید تلفیق سبک‎ها  به معنی بی‎قانونی  و ناهماهنگی نیست. همان‎قدر که باید کلیشه‎ها را دور بریزید، اصول و نکات  طراحی دکوراسیون را هم در نظر داشته باشید. فضاهایی که به سبک تلفیقی و هماهنگ و درست، ایجاد شده باشند، حس راحتی و آرامش را القا می‎کنند که نتیجه همنشینی  دلچسب عناصر دکوراسیون داخلی آن‎ مکان است.

دکوراسیون تلفیقی

می‎توانید برای تلفیق عناصر دکوراسیون، سبک‎ها را به‎صورت متفاوت انتخاب کنید. به‎طور مثال، مبل‎تان روستیک باشد، پرده‎ها کلاسیک و فرش‎ها مدرن. یا رنگ‎های متضاد را تلفیق کنید. برای مثال؛ سه رنگ مشکی، بنفش و قرمز، با تضادی که با هم دارند، کنار هم بسیار زیبا جلوه خواهند کرد. همچنین، قهوه‎ای سوخته، دارچینی و نارنجی، سه رنگ هماهنگ با هم هستند که به خوبی نیز همدیگر را کامل می‎کنند.

دکوراسیون تلفیقی

 می‎توانید کنسول چوبی و روستیک، مبل راحتی و میز غذاخوری صنعتی را تلفیق یا وسایل کلاسیک و مدرن را ترکیب کنید و در کنار هم قرار دهید.

دکوراسیون تلفیقی

 

مجله دلتا برای شما خانه‎ای سرشار از آرامش آرزو می‎کند.

 

در زمینه دکوراسیون بخوانید:

دکوراسیون خانه کوچک

کاربرد رنگ در دکوراسیون داخلی

۷ مدل‎ کمد دیواری جذاب برای اتاق خواب

نکات طلایی در دکوراسیون اتاق کودک

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

این گیاهان آپارتمانی مخصوص خانه‌های تاریک هستند

شاید گاهی با خرید یک گیاه آپارتمانی و انتقال آن به محیط کم نور خانه، شاهد از بین رفتن آن ش…