رنگ بنفش با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟!

۴
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با پوشیدن لباس بنفش، به سادگی می‌توانید متفاوت از دیگران به نظر برسید.

بسیاری از خانم‌ها به دلایل کاملا اشتباهی از پوشیدن این رنگ خودداری می‌کنند. در واقع، ست رنگ بنفش آنقدرها هم سخت نیست! ما به شما نشان خواهیم داد که چه رنگ‌های با بنفش ست خواهد شد و از چه قوانین استایلی باید پیروی کنید، پس این مطلب مجله دلتا را از دست ندهید.

ست بنفش با رنگ‌های دیگر

  • بنفش و صورتی

این دو رنگ هارمونی زیبایی با یکدیگر دارند. هنگامی که رنگ‌های ملایم یا پاستیلی را برای آن انتخاب می‌کنید، ترکیب رنگی بسیار دخترانه خواهید داشت.

  • مشکی

خیلی کم پیش می‌آید که ست کردن رنگی با مشکی اشتباه باشد. این ترکیب با رنگ بنفش براق میان طرفداران موسیقی راک بسیار محبوب است. اکنون ترکیب رنگ‌ها مشکی و یاسی اغلب نیز در استایل‌ها خیابانی دیده می‌شود.

  • بنفش و طوسی

اگر ست رنگ بنفش و مشکی برای سلیقه شما بیش از حد متضاد است، پس باید به جای مشکی رنگ طوسی را انتخاب کنید. این ترکیب رنگ لباس بنفش شما را درخشان می‌کند.

ست رنگ بنفش طوسی

  • استایل منوکروم

از آنجایی که رنگ بنفش یکی از کمیاب‌ترین رنگ‌ها در کمد لباس اکثر خانم‌ها به حساب می‌آید، استایل بنفش قطعا رنگ زیبا و خاص خواهد بود. اما پوشیدن سایه‌های روشن‌تر و تیره‌تر بنفش با یکدیگر ظاهری واقعا شیک به استایل خواهد داد.

  • قرمز

این ترکیب در سال‌ها اخیر روز به روز در حال محبوب‌تر شدن است. رنگ کفش یا لباس‌های دیگر خود را محدود به مشکی و بژ کنید.

  • بنفش و سبز

بنفش تیره و سبز زمردی به لباس‌های شما حال و هوایی سلطنتی می‌دهد. برای دادن حال و هوایی بهاره به استایل می‌توانید رنگ سبز روشن مانند نعنایی را با ارغوانی ست کنید.

ست رنگ بنفش سبز

ست رنگ بنفش

  • دامن یا شلوار بنفش

هنگام انتخاب بلوز باید آنهایی را انتخاب کنید که سفید، طوسی، بژ و یا دارای دیزاین مشکی یا طرح‌های بنفش است. برای مثال، یک بلوز با طرح گلدار بنفش می‌تواند با دامن بنفش ست شود. رنگ‌های پاستلی مانند نعنایی، قرمز روشن، زرد پاستیلی و ارغوانی در این استایل زیبا به نظر خواهد رسید.

  • اکسسوری

اگر می‌خواهید کمی استایل رنگ بنفش خود را جذاب کنید، از جزئیات زیبایی مانند آستین‌های خاص، یقه هفت باز یا کمر تنگ استفاده کنید. از کیف و کفش، کلاه مجلسی با رنگ‌هایی که در بالا ذکر شد برای جذابیت هر چه بیشتر خود بهره بگیرید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی اکسسوری‎‌هایی برای یک قرار عاشقانه! را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

این کارها را خانم‌های شیک، هرگز انجام نمی‌دهند

هر زنی دوست دارد همواره متفاوت به نظر برسد. این متفاوت بودن از نحوه زندگی تا نحوه پوشش فرا…