برترین های گروه املاک دلتا در آبان ۹۷

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر معاملات آژانس 850 گروه املاک دلتا به رقابت ماهانه آژانس ها اشاره کرد و گفت: این رقابت ها انگیزه بیشتری برای کسب درآمد در ما ایجاد می‎کند.
برترین های دلتا

مدیر معاملات آژانس ۸۵۰  وب‎سایت ملکی دلتا روز گذشته در مراسم تجلیل از برترین‎ آژانس درآبان‌ ۹۷، گفت: «اگر هدف، برنامه وتلاش فعالانه نداشته باشیم، هرگز به موفقیت نخواهیم رسید.»

به گزارش مجله دلتا، سیاوش افزود: «موفقیت مستلزم تلاش زیاد و پشتکار فراوان است.»

به گفته سیاوش، در شغل مشاوره املاک، هیچ معجزه‎ای در کار نیست. آدم‎های موفق روی فعالیت تخصصی خود تمرکز کرده و حتی برای این کار شاید نیاز به تحصیلات تخصصی هم نباشد.

وی با اشاره به رکود بازار مسکن تصریح کرد: «در دلتا همیشه وقتی در بازار شاهد رکود بوده‌ایم، روند صعودی داشته‎ایم و رکود به ویژه در آژانس ۸۵۰ و منطقه تحت پوشش آن معنایی ندارد و ما همواره بر رکود غلبه کرده‎ایم.

برترین های دلتا

وی به رقابت ماهانه آژانس ها هم اشاره کرد و گفت: این رقابت که به لطف آقای تقوی و به منظور موفقیت و تلاش همکاران انجام می‎شود، انگیزه بیشتری برای کسب درآمد در ما ایجاد می‎کند.

زمان سنجی مشاور و تکرار تجربیات موفق از دیگر مباحثی بود  که وی در سخنانش به آن اشاره کرد و افزود: با مدیریت این مسایل و ارتباط مناسب با خریدار و فروشنده می‎توانیم، پیشرفت کنیم.

در ادامه این مراسم علی سیار از دیگر مدیران معاملات آژانس ۸۵۰، با تقدیر از فعالیت همکاران خود در دلتا گفت: «با وجود شرایط سخت اقتصادی در جامعه، امکانات برای کسب درآمد بیشتر در آژانس‎های گروه دلتا فراهم است.»

وی افزود: «کسی که با توکل بر خدا و تلاش برای کسب درآمد از خانه بیرون می آید، موفق خواهد شد. در زمان رونق بازارمسکن  بستن قرارداد خرید و فروش ملک، هنر نیست. هنر جایی است که در هر شرایطی بتوان موفق بود و در آمدزایی کرد.»

سیار همچنین اظهار داشت: «باید ایرادهای خود را بشناسیم و با رفع آن‎ها و برنامه ریزی درست به اهداف درخشان دست یابیم .

در این مراسم از مدیران معاملات ،سرپرستان ومشاوران برتر دلتا در آبان ماه تقدیر شد که اسامی آن ها به شرح زیر است :

مدیران معاملات برتر دلتا به ترتیب : آقایان سیاوش، قربانی و کهنسال

سرپرستان برتر دلتا به ترتیب : آقایان زند منش، صفایی و جوزف

مشاوران برتر دلتا، به ترتیب:  آقایان زند، مسعود و سیروان

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…