نکاتی برای انتخاب کیف مجلسی

۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر موقع ست کردن لباس، زیورآلات و کیف مجلسی به بعضی ریزه کاری‌ها دقت کنید زیبایی بیشتری به خودتان هدیه کرده‌اید.
کیف مجلسی نکاتی برای انتخاب کیف مجلسی

با استفاده از چند قانون کلی، مدل‌های زیبا و مناسبی انتخاب کنید. اگر تمام قوانین خوش پوشی در مهمانی‌ها را رعایت کنید، اما کیف رسمی در دست بگیرید که مناسب نیست، انگار هیچ کاری نکرده‌اید. برای انتخاب کیف مجلسی با استفاده از چند قانون کلی، مدل‌های زیبا و مناسبی انتخاب کنید. با مجله دلتا همراه باشید.

 کیف مجلسی طرح‌دار یا ساده؟

وقتی لباس طرح‌دار است سراغ کیفی ساده بروید. وقتی هم کیف طرح‌ دارد لباس ساده بپوشید. واقعیت این است که ترکیب ساده و طرح‌دار معمولا شیک تر از طرح‌دار و طرح‌دار است.

اگر لباسی به رنگ مشکی دارید، سراغ کیفی با رنگ غالب مشکی بروید اما قرار نیست این کیف تماما مشکی و ساده باشد. در عوض بهتر است کیفی انتخاب کنید که روی آن با طلایی یا نقره‌ای کار شده باشد.

ظاهر کیف مجلسی

  • فرمی 

فرم معمول کیف مجلسی، مستطیل است اما قرار نیست قطعی باشد. استفاده از کیف‌های مثلثی، دایره‌ای و بیضی به عنوان اشکال هندسی رایج است.

 کیف مجلسی فرم

  • جنس

جیر، چرم، پولک دوزی، مروارید دوزی، ساتن و ابریشم جزو معمول‌ترین یراق آلات و جنس‌های کیف مجلسی است و شما در انتخاب آزاد هستید.

  • اندازه 

جواب این سوال به وسایل ضروری که قرار است در مهمانی به همراه داشته باشید، بستگی دارد.

 کیف مجلسی اندازه

  • بند کیف

کیف بدون بند، نمونه کلاسیک کیف رسمی است. استفاده از کیف‌های دوشی، آزادی عمل بیشتری به شما می‌دهد. بهتر است بند کیف از زنجیر یا ترکیبی از چرم و زنجیر باشد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر مطلب “ٰظاهری تاثیر گذار با انتخاب درست رنگ لباس” را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

در مسافرت‌های تابستانه شیک لباس بپوشید

لباس های مناسب تابستان را اگر شما بشناسید و آن‌ها را تهیه کنید، تا آخر تابستان کارتان راحت…