با شلوار کتان مردانه چه کفشی باید پوشید؟

۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در صورتی که کفش کالج را همراه شلوار کتان مردانه یا حتی کت و شلوار اسپرت ست کنید، یک استایل جذاب بهاره تابستانه خواهید داشت.
کفشی برای شلوار کتان مردانه

جنس شلوار کتان لطیف و خنک است و در گرمای فصل بهار و تابستان احساس خنک و خوشایندی را القا می‌کند. اما ممکن است به این موضوع فکر کنید که چه کفشی برای شلوار کتان مردانه مناسب است؟ در ادامه همراه مجله دلتا باشید.

کفشی برای شلوار کتان مردانه

اگر به دنیای مد و فشن علاقه دارید، بهتر است بدانید که ست کردن لباس‌ها و خوشتیپ بودن یک هنر است. با این حال یادگیری این هنر بسیار ساده است و می‌توانید با تجربه یا مطالعه مجله‌های مد آن را بیاموزید و احساس رضایت از استایل‌ مردانه را تجربه کنید.

  • کفش مجلسی مردانه

بسیاری از آقایان به استایل رسمی علاقه دارند و کت و شلوار مردانه و کفش مجلسی را به دیگر لباس‌ها ترجیح می‌دهند. از این رو شلوار کتان و کفش مجلسی مردانه انتخاب کلاسیک، چشمگیر و جذابی خواهد بود.

زمانی که می‌خواهید در مراسم یا قرار غیررسمی بروید و همچنان استایل رسمی را به کژوال ترجیح می‌دهید، توصیه می‌کنیم شلوار کتان و کفش مجلسی مردانه را بدون کت، همراه با یک پیراهن مردانه کلاسیک ست کنید.

  • کفش مردانه اسپرت

ناگفته نماند که در این سال‌های اخیر بسیاری از برندهای معروف دنیا با توجه به علاقه و توجه جوانان، تمرکز خاصی روی تولید لباس‌های اسپرت، راحت و کژوال داشته‌اند. شلوار کتان اسلش مردانه، یک انتخاب جذاب در روزهای گرم است. یکی از کفش‌هایی که به سادگی با شلوار کتان اسلش مردانه ست می‌شود، کفش اسپرت است.

  • کفش کالج مردانه

استایل اسمارت کژوال به استایلی می‌گویند که لباس‌های رسمی یا مجلسی با لباس‌های اسپرت ترکیب می‌شود. از این رو آقایانی که به استایل کژوال یا رسمی علاقه ندارند، می‌توانند در مراسم و قرار‌ها از استایل اسمارت کژوال استفاده کنند.

در واقع این مدل کفش مردانه مناسب افرادی است که می‌خواهند تنها با یک جفت کفش، استایل کژوال، اسمارت کژوال یا نیمه رسمی را تجربه کنند و چشمگیرتر شوند.

کفشی برای شلوار کتان مردانه کالج

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر مطلب “ٰاهمیت رنگ‌ها در ست کیف و روسری!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …