سفر به مدرسه جادوگری در یک قلعه انگلیسی!

۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در قلعه‌ای جذاب و دیدنی در انگلستان می‌توانید یک ماجراجویی چهار روزه در یک مدرسه جادوگری را تجربه کنید.
مدرسه جادوگری

مدرسه جادوگری بوث‌ول (Bothwell) مدرسه‌ای است که مهمانان آن، می‌توانند اجرای جادوگری به شکل زنده را تجربه کنند. درهای این مدرسه هر چند ماه یک بار به روی دانش‌آموزان باز می‌شود و میزبان گروه جدیدی از هنرجویانی است که به دنبال هیجان و ماجراجویی و جادو هستند. با مجله دلتا همراه باشید تا با این مکان هیجان‌انگیز آشنا شوید.

مدرسه جادوگری بوث‌ول

این مدرسه در قلعه باشکوه و دیدنی هرستمن‌زو (Herstmonceux Castle) در انگلستان برپا می‌شود که قدمت آن به قرن پانزدهم برمی‌گردد. این قلعه در حدود ۱۲۱ هکتار وسعت دارد و بیشتر از همه به خاطر باغ‌ها و خندق‌هایش شهرت دارد. کلاس‌های این مدرسه در اتاق‌های تاریخی این مجموعه برپا می‌شود. بدون شک تجربه حضور در یک مدرسه جادوگری که انگار از دل قصه‌ها وارد دنیای واقعی ما آدم‌ها شده، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی و جذاب است.

مدرسه جادوگری بوث‌ول در انگلستان

همه‌ جادوگران در گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند و به هر کدام یک کاراکتر خاص تعلق می‌گیرد تا در این چهار روز با آن شخصیت، ظاهر شود. مهمان‌ها می‌توانند دانش‌آموز یا استاد باشند و زندگی روزمره یک مدرسه جادوگری را تجربه کنند. افراد در زمان رزرو بلیط خود، پرسشنامه‌ای را در مورد علاقه‌مندی‌های خود پر می‌کنند و خلاصه‌ای از شخصیت و کاراکتر مورد نظر در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. در خارج از چارچوب این ویژگی‌های شخصیتی، بازدیدکنندگان می‌توانند ویژگی‌های شخصیتی خود را نیز به این کاراکتر اضافه کنند. آن‌ها می‌توانند در این مدرسه جادوگری نقش بازی کنند یا هنر جادوگری را آموزش ببینند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با جاذبه های عجیب گردشگری جهان، “لنکران؛ جایی که آب شعله‌ور می‌شود!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

قیمت اجاره سالیانه ویلا در شهریار با استخر+نکات مهم اجاره

در این‌جا می‌خواهیم برای این دسته از افراد به بررسی قیمت ویلا و باغ در شهریار برای اجاره ر…