جدیدترین مدل مانتو عید ۱۴۰۰

۶
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مانتوها می‌توانند گاهی ساده و یکنواخت باشد اما تفاوت در مدل آستین مانتو یا مدل یقه می‌تواند تغییر محسوسی در ظاهر آن‌ها ایجاد کند.
مانتو عید ۱۴۰۰

از آنجا که طی چند سال اخیر مانتو طر‌ح‌ها، شکل‌ها و رنگ‌های گوناگونی پیدا کرده‌اند، انتخاب یک مانتوی مناسب برای سال نو می‌تواند برای خانم‌ها یک دغدغه مهم باشد. به همین دلیل، در این مطلب، تیم محتوای مد و زیبایی مجله دلتا کوشیده است تا شما را برای یک انتخاب بهتر مانتو عید ۱۴۰۰ آشنا کند؛ پس با ما همراه باشید.

رنگ مانتو عید ۱۴۰۰

این درست است که رنگ مد امسال ترکیب زرد و خاکستری است اما الزامی وجود ندارد که مانتوی عید امسال حتما ترکیبی از این رنگ‌ها باشد. استفاده از مدل مانتو جدید و رنگ‌هایی که با پوست هم‌خوانی داشته باشد، یک گزینه مناسب است.

انتخاب‌های جدید برای مانتو عید

از آن‌جا که دوره از مد افتادن دیگر سپری شده، افراد بیشتر از اینکه دغدغه داشته باشند که چه چیزی مد شده یا قرار است که مد شود، می‌توانند به این توجه داشته باشند که چه نوع لباسی بیشتر به آن‌ها می‌آید. چنین تغییر مهمی در دنیای مد، تنوع گسترده‌ای از انواع و اقسام لباس‌ها و استایل‌ها را در اختیار افراد و به‌خصوص خانم‌ها قرار می‌دهد. اما چه مدل مانتویی بیشتر به شما می‌آید؟

  • مانتو اسپرت

این مانتو گشاد و راحت رنگ‌های شادی هم دارد. این نوع مانتوها هم به پیروی از انواع مشابه، این روزها اغلب جلوباز است اما اگر این موضوع شما را ناراحت یا معذب می‌کند، می‌توانید یک تیشرت ‌بلند زیر مانتو خود بپوشید.

مانتو عید ۱۴۰۰ اسپرت

  • مانتو مجلسی

مفهوم مانتوی شیک و مجلسی امروزه نسبت به قبل تفاوت‌های چشمگیری داشته است، به‌طوری که مانتوهای عید ۱۴۰۰ به نسبت قبل ساده‌‌تر و جنس و دوخت بسیار بهتری دارند.

  • مدل مانتو کتی

انتخاب مدل مانتو کتی و مانتو مزونی برای عید ۱۴۰۰ می‌تواند یک استایل جالب باشد. این مدل مانتو به کت شباهت دارد، به این معنی که کوتاه است و با دکمه‌ بسته می‌شود.

مانتو عید ۱۴۰۰ کتی

مانتو برای استایل روزمره

این مدل استایل را به دلیل شباهت‌هایی که با استایل خیابانی یا استریت استایل دارد، می‌توان با مد اروپا مقایسه کرد.

برای مانتوهایی که می‌خواهید در خیابان و مکان‌های عمومی استفاده کنید، بهترین گزینه همان مانتوهای گشاد و بلند همیشگی راحت است.

مانتو عید ۱۴۰۰ روزمره

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر مطلب “ٰانواع کیف‌های زنانه برای استایل‌های مختلف” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بهترین تقویت‌کننده‌های ناخن که برای شما معجزه می‌کند

یکی از علل شایع آسیب به ناخن خشک شدن بافت ناخن و اطراف آن است که باید با تامین رطوبت مورد …