ست کردن رنگ کوسن با مبلمان

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مبل‌ها را با توجه به سلیقه خود می‌توانید، با کوسن‌های متفاوت دیزاین کنید. این امر به سلیقه و چیدمان داخلی شما بستگی دارد.
رنگ کوسن برای مبل

ست کردن رنگ کوسن با مبل درون هر اتاقی، زیبایی منسجمی را ایجاد می‌کند. ست کردن کوسن با مبل سبب می‌شود تا مبل به نقطه‌ای مرکزی و خیره‌کننده در فضای داخلی و چیدمان تبدیل شود. هماهنگی رنگ کوسن با مبل از دغدغه‌های مهم درزمینه دکوراسیون داخلی است.در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم، شما را در انتخاب رنگ کوسن همراهی کنیم تا بتوانید فضای مطلوبی ایجاد کنید.

مبل بنفش

چنانچه به دنبال آرامش در فضا هستید، انتخاب رنگ‌های خنثی مانند طوسی گزینه مناسبی در کنار مبل بنفش است. اگر فضایی پویا دوست دارید از رنگ سبز_زرد که از رنگ‌های مکمل بنفش است، استفاده کنید.

مبل قرمز

ترکیب کوسن به رنگ سبز و مبل قرمز فضایی مهیج خلق می‌کند. اگر قصد دارید محیطی مدرن داشته باشید از کوسن‌های سفید و قرمز کمک بگیرید. رنگ‌های خنثی مانند بژ و کرم در کنار نارنجی می‌توانند هیجان رنگ قرمز را کنترل کنند.

مبل سفید

سفید، رنگی است که تمام‌رنگ‌ها در دل آن می‌نشیند. اگر تمایل دارید فضایی ساده خلق کنید از کوسن‌های سبز و بژ استفاده کنید. همچنین برای روح بخشیدن به فضا می‌توانید از کوسن‌های قرمز، زرد و سبز هم کمک بگیرید. چنانچه جلوه‌ای مدرن می‌خواهید از کوسن‌های تک‌رنگ مشکی، آبی سیر، قهوه‌ای، بنفش یا قرمز استفاده کنید.

ترکیب رنگ کوسن با مبل

مبل آبی

مبل به رنگ آبی آسمانی در کنار رنگ‌های زرد یا قهوه‌ای جلوه‌ای ویژه پیدا می‌کند. کوسن‌های قرمز و سفید در دل مبل آبی می‌تواند فضایی ساحلی ایجاد کند.

مبل سبز

رنگ‌های زرد و نارنجی از رنگ‌های مهیج و نشاط‌آور در کنار مبل سبز بشمار می‌روند. درصورتی‌که تمایل دارید محیطی آرام داشته باشید می‌توانید از کوسن‌های سفیدرنگ استفاده کنید.

مبل قهوه‌ای

بهترین گزینه رنگ کوسن با مبل قهوه‌ای رنگ‌های زرد، کرم و طلایی است. این رنگ‌ها شکوه و زیبایی به محیط می‌بخشند. اگر سردی رنگ قهوه‌ای شما را خسته کرده است، کوسن به رنگ قرمز و نارنجی می‌تواند به فضا، جان ببخشد.

مبل طوسی

برای کم کردن سردی رنگ طوسی از کوسن‌های نارنجی، آجری یا زرد کمک بگیرید. اگر هم قصد دارید فضایی مدرن ایجاد کنید از رنگ‌های صورتی، قرمز، زرد یا سبز استفاده کنید.

ترکیب رنگ کوسن با مبل

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال ایده‌های جذاب برای طراحی دکوراسیون داخلی نشیمن خود هستید، به مطلب ایده‌های خلاقانه در طراحی دکوراسیون نشیمن سر بزنید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

این فرش شیک را در خانه بدوزید! +ویدیو

آیا می‌دانستید می‌توانید در خانه فرشی زیبا بدوزید؟ در این ویدیو از مجله اینترنتی دلتا به آ…