جذاب‌تر از همیشه با پیراهن چهارخانه مردانه

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در سال‌های اخیر، مدل پیراهن‌ مردانه جذاب که در میان آقایان جوان و مسن طرفدار بسیاری دارد، پیراهن چهارخانه است.
پیراهن چهارخانه مردانه

پیراهن مردانه چهارخانه یک مدل کلاسیک است که در هر شرایط و هر فصلی می‌توانید آن را به تن کنید و جذاب باشید. این پیراهن را می‌توانید در چهار فصل سال، با توجه به جنس‌ پارچه آن استفاده کنید. در این مطلب مجله دلتا سعی داریم چند استایل جذاب را معرفی کنیم تا هنگام خرید لباس، اکسسوری و کفش و کیف مردانه انتخاب راحت‌تری داشته باشید و خوشتیپ‌تر از همیشه ظاهر شوید.

رنگ پیراهن چهارخانه

اگر می‌خواهید استایل جذابی را تجربه کنید، باید به رنگ پیراهن چهارخانه و ترکیب آن با رنگ‌های دیگر توجه کنید، چرا که علاوه بر ظاهر و مدل لباس، رنگ‌ها باعث زیبا و جذاب‌ترین شدن استایل‌ مردانه می‌شود.

 آبی

اگرچه آبی به عنوان یک رنگ سرد شناخته شده، اما در تمام فصل‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این پیراهن را به صورت تک یا همراه یک تیشرت سفید، طوسی یا سرمه‌ای ست کنید که ترکیب جذابی خواهد شد. همچنین رنگ کفش‌ را متناسب با رنگ لباس‌ مثل سرمه‌ای، سفید یا مشکی انتخاب کنید.

سبز

سبز رنگ بسیار جذاب که در فصل بهار و پاییز مورد استقبال استایلیست‌ها و طراحان مد و فشن قرار می‌گیرد. یکی از مزیت‌های پیراهن چهارخانه مردانه سبز این است که به سادگی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود. برای مثال با شلوار کتان مردانه کرم، نخودی یا قهوه‌ای ست کنید.

پیراهن چهارخانه مردانه سبز

قرمز

پیراهن چهارخانه مردانه قرمز یکی از مدل‌های پرطرفدار در سراسر دنیا است که در فصل پاییز و زمستان مورد استقبال بیشتر قرار می‌گیرد. قرمز، رنگ گرمی است که با رنگ‌های تیره هماهنگی جذابی دارد.

در صورتی که پیراهن چهارخانه‌ای با ترکیب قرمز و مشکی دارید، آن را با یک شلوار جین مردانه مشکی، یک تیشرت مشکی و یک کفش کتانی مردانه مشکی ست کنید. این استایل بسیار جذاب بوده و مورد استقبال بسیار از جوانان مدرن قرار گرفته است.

کرم یا زرد

پیراهن چهارخانه مردانه کرم یا زرد، رنگ‌های مناسبی برای استایل پاییز و زمستان است. این رنگ‌های خاص، استایل را متفاوت و جذاب‌تر می‌کنند. رنگ زرد و کرم به سادگی با تیشرت سبز ارتشی، آجری، طوسی و آبی کم‌رنگ ست می‌شود. همچنین شلوار جین مردانه آبی تیره نیز انتخاب جذابی برای این مدل پیراهن خواهد بود.

مشکی

از دیگر لباس‌های پرطرفدار مردانه می‌توان به پیراهن چهارخانه مشکی اشاره کرد. این مدل مناسب آقایانی است که به رنگ سفید و مشکی علاقه زیادی دارند. از این رو ترکیب پیراهن مشکی با تیشرت سفید، شلوار کتان سفید یا مشکی و کفش مشکی یا سفید، انتخاب جذابی خواهد بود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “شلوار مناسب برای آقایان لاغر اندام” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت کردن مو با کره

آیا می‌دانستید که می‌توانید از کره مو استفاده کنید و موهای خود را سالم و زیباتر کنید؟ …