مدل بستن روسری برای ایجاد تنوع!

۹
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای اینکه مدل بستن روسری به روش‌های گوناگون را یاد بگیرید، کافی است تا چند ترفند ساده را بلد باشید و راهنماهای مختلف را به خوبی و درست دنبال کنید.
مدل بستن روسری

سال‌هاست که روسری و مدل بستن روسری جزیی از استایل غیرقابل انکار و ضروری خانم‌ها است. بانوان هم بنا به طبع لطیف و زیباشناسانه‌ای که دارند، به هر چیز (به‌خصوص لباس‌ها و پوشاک مصرفی خودشان) وجه زیبا و قابل تاملی می‌بخشند. بستن روسری به سادگی می‌تواند از یک روسری ساده، یک اثر هنری خلق کنند. در این مطلب مجله دلتا به بستن روسری برای ایجاد تنوع می‌پردازیم.

مدل بستن روسری

خانم‌ها معمولا از استایل‌های یکنواخت و تکراری بستن روسری خسته می‌شوند و بنا به اتفاق، به طور معمول هم از همان روش‌های قدیمی برای بستن شال و روسری استفاده می‌کنند. یکی از دلایل اصلی این موضوع، شاید این باشد که روسری از آن دسته پوشاکی است که خانم‌ها هر روز بارها و بارها از آن استفاده می‌کنند و به همین دلیل زود از یک مدل خاص سر کردن روسری یا شال خسته‌ می‌شوند.

مدل بستن روسری متفاوت

بستن روسری برای مهمانی

گاهی همین که به روشی جالب روسری خود را مرتب کنید، کفایت می‌کند اما همیشه هم این‌طور نیست. برای مثال اگر قرار است که در یک مهمانی رسمی شرکت کنید، دانستن این که چطور روسری خود را به زیباترین حالت ممکن ببندید، اهمیت زیادی دارد.

بستن روسری لاکچری برای مهمانی‌ها و مجالس مختلف، می‌تواند همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. اگر قصد دارید تا در یک مهمانی، هم حجاب خود را حفظ کنید و هم زیبا و جذاب به نظر برسید، یکی از بهترین گزینه‌ها این است که همان روسری‌ قواره بزرگ همیشگی را به روش‌های متفاوت ببندید؛ اما آیا می‌دانید که بهتر است روسری خود را براساس فرم صورت انتخاب کنید؟

اینکار به شما کمک می‌کند تا آن اندازه و طرح از روسری انتخاب کنید که برای فرم صورت شما مناسب‌تر باشد.

مدل بستن روسری مهمانی

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی “چگونه استایل مشکی داشته باشیم؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

قبل از دکره کردن مو به این نکات توجه کنید

بلوند کردن مو یکی از روش‌های روشن نمودن موها است که در بین خانم‌ها طرف‌داران زیادی دارد. …