کتاب روش ‎های نوین اقتصادی در خرده فروشی

۰
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
از آن جا که هنر فروشندگی یکی از اصول موفقیت در جذب مشتریان و انعقاد قرارداد می باشد، آشنایی با روش ای نوین فروشندگی برای هر مشاور ضروری است.
کتاب روش‎های نوین اقتصادی

۲۴ آبان ماه، روز کتاب و کتابخوانی است. کتاب، حاصل عمر و عصاره سال‌ها تحقیق یا خلاقیت و هنر نویسنده‌ است که ما را با خود به دنیایی دیگر می‎برد.

روز کتاب و کتابخوانی فرصتی مناسب است تا درباره‎ی خود و تفکرات‎مان بیندیشیم. از خود بپرسیم: چقدر از ساعت‎های طلایی زندگی  را صرف خواندن کتاب می‎کنیم؟  آیا اصلا کتاب می‎خوانیم؟ معیاری برای انتخاب کتاب داریم؟ روز کتاب و کتابخوانی زمان خوبی است تا کتاب‎های تازه را بشناسیم.

خواندن کتاب هم لذت‎بخش است و هم روح و روان انسان را پرورش می‎دهد. اینشتین می‎گوید: “افکار و اندیشه‎های انسان به گونه‎ای است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب پایه اندیشه‎ها و افکار انسان را بر مبنای جدید یا در مسیر خاصی قرار دهد و چه بسا ممکن است کتابی مسیر سرنوشت میلیون‎ها انسان را در راهی خاص بیندازد.”

محمد تقوی، بنیان‎گذار و مدیر هلدینگ دلتا، به نکته‎سنجی و دقت‎نظر اشتهار دارد. نگاهی به برخی از آثار قلمی وی از جمله کتاب «روش های نوین اقتصادی و مالی در خرده فروشی»، که در سال ۱۳۴۸ از سوی سازمان مشاوره اقتصادی و مالی «هارود »منتشر شده است، به خوبی نشان می‎دهد که وی در حوزه کسب وکار و ساز وکارهای فروش، به عنوان یک مبدع، دیدگاه‎های خاص خود را دارد.

‏در این کتاب که بسیار شیوا و ساده برای مخاطبان به نگارش در آمده، به موضوعاتی مانند: فن فروشندگی، شناخت مشتری و روش‎هایی تازه در زمینه‎ی اقتصاد پرداخته شده است. خواندن این کتاب  به همه‎ی مشاوران املاک و فروشندگان پیشنهاد می‎شود.

مجله دلتا ، روز کتاب و کتابخوانی را گرامی می دارد.

برای خوانش مطالب روزآمد و گوناگون، از مجله دلتا دیدن کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گوناگون

همچنین بخوانید

این گیاهان در تاریک‌ترین گوشه‌ خانه رشد می‌کنند

گیاهان آپارتمانی نیز مانند انسان‌ها با تغییرات سازگار هستند. آیا می‌دانستید که بعضی گیاهان…