خانه گردشگری هرگز به این جنگل سیاه وارد نشوید!

هرگز به این جنگل سیاه وارد نشوید!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جنگل سیاه آلمان، جنگلی که حتی انوار طلایی خورشید هم اجازه ورود به آن را ندارند و برگ‌های پایین‌تر هیچ‌وقت نمی‌توانند نوری به خود ببینند و به همین دلیل است که این جنگل، چنین نامی را به خود گرفته است.
جنگل سیاه آلمان

در این گزارش از مجله دلتا قصد داریم تا شما را به جایی عجیب ببریم. آیا تا به حال شده است که دوست داشته باشید به جایی افسانه‌ای سفر کنید که نام آن در کتاب‌ها آمده باشد؟ جایی که حتی در کتاب‌های دوران کودکی‌مان بوده و بسیاری از ما با داستان آن خاطره داریم؟ می‌خواهیم به شما یکی از عجیب‌ترین و ترسناک‌‌‌‌‌‌ترین جاذبه‌های گردشگری را معرفی کنیم، جایی که جادوگر ستمکار در آن خانه دارد و هر کسی جرات رفتن به آن را ندارد، جایی به نام جنگل سیاه آلمان.

زیبایی های جنگل سیاه در آلمان این جنگل از غرب تا رود راین و از جنوب تا دامنه‌های کوه آلپ در سوییس کشیده شده است. البته که اسم جنگل سیاه آلمان در همان اولین بار شاید شوم به نظر برسد اما با ورود به آن وارد دنیایی شگفت‌انگیز از زیبایی خواهید شد.

تراکم درختان، بوته‌ها و بوته‌زارها در جنگل سیاه آلمان به اندازه‌ای است که تجسم زیبایی وصف‌ناپذیری را در ذهن ایجاد می‌کند و در آغوش آن خانه‌هایی وجود دارد که از سال‌های سال قبل بر جای مانده است، خانه‌هایی که سبک قرون وسطایی‌شان باعث شده تا به عنوان یک مقصد گردشگری شناخته شوند. البته این جنگل از زمان‌های دور، زادگاه داستان‌ها و قصه‌های زیادی بوده است، قصه‌هایی که بیشتر آن‌ها از شوم بودن آن گفته‌اند و افراد را از رفتن به آن منع کرده‌اند.

جنگل سیاه در آلمان از آن دست جاهایی است که همیشه پوشیده در مه است، گاهی این مه تا اندازه‌ای زیاد است که حتی تا ۲ متری هم قابل رویت نیست. مشهورترین مسیر این جنگل جایی به نام تیمبرلند است که در واقع یک مسیر مارپیچ است که از میان انبوه درختان عبور می‌کند، مسیری که پوشیده از برگ قرمز رنگ درختان صنوبر است و هر لحظه این حقیقت را پر رنگ‌تر می‌کند که ممکن است این‌جا همان جادوگر افسانه‌ای زندگی کند که برای رسیدن به اهداف خود کارهای وحشتناک زیادی می‌کند و به گرگ تبدیل می‌شود.

جنگل سیاه آلمان از جنگل های زیبا و شگفت انگیز جهان

حتی تا چند سال پیش تابلوهایی در جنگل نصب شده بود که روی آن‌ها نوشته بود در این مسیرها قدم نگذارید، البته هیچ‌وقت مشخص نشد که دقیقا این تابلوها را چه کسی قرار داده اما بعضی از افراد محلی گفته‌اند که اتفاقات عجیب زیادی در جنگل سیاه آلمان افتاده و خود آن ها هم جرات ندارند تنها به این جنگل بروند. همه این‌ها به کنار، درختان کاج بلند بالا که مانع رسیدن درست نور خورشد می‌شوند، حس رازآلود بودن این جنگل را بیشتر می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: “تالاب استیل آستارا، دریاچه‌ای که راه می‌رود!” را در مجله گردشگری دلتا مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

دریاچه‌ نفرین‌شده‌ای که حیوانات را سنگ می‌کند!

اتفاقاتی در این دریاچه رخ‌ داده است که ذهن هرکسی را درگیر می‌کند. همه می‌گویند رمز و رازی …