خانه دکوراسیون برای اتاق خواب چه رنگی مناسب است؟

برای اتاق خواب چه رنگی مناسب است؟

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اتاق خواب از اصلی‌ترین بخش‌های دکوراسیون منزل است که باید طوری طراحی شود تا شما را به آرامش برساند.
رنگ اتاق خواب

به طور میانگین یک سوم از روز ما در اتاق خواب سپری می‌شود. اگر چه بیشتر زمان ما در این مکان در خواب می‌گذرد. رنگ یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحی داخلی اتاق خواب به شمار می‌رود، اما آیا می‌دانید رنگ‌های مناسب دکوراسیون اتاق خواب کدام است؟ در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بررسی رنگ مناسب اتاق خواب می‌پردازیم.

رنگ مناسب اتاق خواب

برای همه ما رنگ‌های خاص و محبوبی وجود دارند که به ما آرامش و راحتی می‌بخشد. استفاده از این رنگ‌های مورد علاقه در مکانی مانند اتاق خواب، زمانی که در آن سپری می‌کنیم را تحت تاثیرات مثبت قرار می‌دهد. برخی از رنگ‌های مناسب دکوراسیون داخلی اتاق خواب عبارتند از:

رنگ پاستلی سبز مایل به خاکستری

رنگ سبز رنگی زیبا است که برای ایجاد اتاق خوابی ظریف و آرامش بخش رنگ مناسبی به شمار می‌رود. ترکیب این رنگ با رنگ سفید و قهوه‌ای به عنوان رنگ سوم، بدون شک نتیجه موفقیت آمیزی به همراه خواهد داشت.

رنگ اتاق خواب

رنگ‌های قهوه‌ای و خاکی

رنگ‌های قهوه‌ای و خاکی نیز برای ایجاد اتاق خوابی زیبا و آرامش بخش از بهترین انتخاب‌ها به شمار می‌روند. برای استفاده از چنین رنگ‌هایی می‌توانید دیوار پشت تخت خواب را به رنگ قهوه‌ای تیره رنگ آمیزی کرده و طیف‌های روشن‌تر آن را برای دیوارهای دیگر به کار ببرید.

اتاق خوابی به رنگ طلایی

اگر یک رنگ وجود داشته باشد که در طول تاریخ به عنوان رنگ تجمل و ثروت شناخته شده است، آن رنگ طلایی است. رنگ طلایی که نمادی از اشعه‌های نور خورشید نیز به شمار می‌رود، به خصوص برای اتاق خواب‌هایی که به سمت شمال قرار دارند انتخاب مناسبی به شمار می‌رود.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب با کم‌ترین هزینه اتاق خود را تغییر بدهید! را در مجله دکوراسیون دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز غذاخوری، گرد یا چهارگوش؟!

بدون شک میز ناهارخوری و صندلی‌های آن، مهمترین و ضروری‌ترین عنصر در طراحی فضای غذاخوری می‌ب…