پالتو چهارخانه؛ متفاوت‌تر از همیشه!

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از محبوب‌ترین انواع لباس‌ زمستانی، پالتو است. مدل‌های پالتو‌ها بسیار متنوع است و این تنوع در مدل پالتو زنانه بسیار بیشتر از مدل پالتو مردانه به چشم می‌خورد. 
پالتو چهارخانه

معمولا پالتوها لباس‌های چندساله است و خیلی دیر کهنه یا از مد افتاده ‌می‌شود و شاید دلیلش کیفیت پارچه‌ و دوخت باشد. این ماندگار بودن دلیلی است که طراحان را مجبور می‌کند طرحی داشته باشند که برای سال‌ها ترند روز باشد. در پارچه پالتویی پارچه‌های چهارخانه، پای ثابت مدل پالتوها خصوصا مدل پالتو زنانه است. با مطلب « جدیدترین پالتو چهارخانه زنانه » همراه مجله دلتا باشید.

جدیدترین مدل پالتو چهارخانه

  • تحول مدل‌های پالتو در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

با همه‌گیری ویروس کرونا عموم مردم به‌ منظور پوشش بیشتر بدن خود و جلوگیری از آلودگی به سمت لباس‌های پوشیده‌تر و بلندتر رفتند. پالتوهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ غالبا مدل پالتو بلند را شامل می‌شوند.

  • رقص رنگ قرمز

طراحان امسال پس از سال‌ها دوباره به سراغ رنگ قرمز رفتند و پالتوهای زیبایی را با رنگ قرمز و رنگ‌هایی که از ترکیب‌های این رنگ به دست می‌آید، خلق کرده‌اند. رنگ قرمز امسال بیشتر رنگ پس‌زمینه و رنگ اصلی این پالتو چهارخانه است. یکی دیگر از مدل‌هایی که امسال مورد توجه قرار گرفته، طرح چهارخانه هاشور مورب است. این طرح در خانه‌های چهارخانه، خطوط مورب به چشم می‌خورد که ترکیبی زیبا و جدید به وجود آورده است.

پالتو چهارخانه قرمز

  • چهارخانه‌های درشت

یکی از مدل پارچه‌هایی که امسال مورد توجه قرار گرفته‌اند، پالتو چهارخانه با خانه‌های درشت است. این طرح اغلب در مدل‌های کژوال، که کمی اورسایز است دیده می‌شود. ترکیب رنگ‌ در لباس‌های چهارخانه بسیار حائز اهمیت است. این رنگ‌ها عمدتا با کمک اصل تضاد خلق می‌شوند. ترکیب رنگ آبی و قرمز در استایل‌ زنانه امسال طرفدار بسیاری پیدا کرده است.

  • چهارخانه ریز

هرچند امسال پالتو چهارخانه درشت ترند روز بود، اما نمی‌توان از محبوبیت مدل چهارخانه ریز چشم پوشی کرد. این مدل که شامل چهارخانه‌هایی شبیه به هم و منظم است، برای استایل‌های کژوال، نیمه‌رسمی و حتی رسمی، استفاده می‌شود. چهارخانه‌های ریز اندام را کشیده‌تر و متناسب‌تر نشان می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه مطلب «با شومیز کرپ حریر جذاب باشید!» بخش مد و فشن دلتا را دنبال کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

جدیدترین مدل‌های موی زنانه و دخترانه

همچنین بخوانید: مدل موهای زیبا و جذاب داشته باشیم ترفندهای آسان برای حالت دادن مو مدل‌های …