رنگ سال ۲۰۲۱ را به منزل بیاورید

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ سال 2021 رنگ خاکستری‌ است که البته به همراه زرد به صورت جفت به عنوان رنگ سال معرفی شدند.

از رنگ سال ۲۰۲۱ در دکوراسیون داخلی منزل‌تان استفاده کنید؛ اما نه به قیمت مصرف‌گرایی. چیز‌هایی که می‌توانید را عوض کنید، مثلا رنگ دیوار، چیزهایی بخرید که به آن‌ها نیاز دارید و در نهایت بیشتر سعی کنید خلاق باشید و برای وارد کردن رنگ سال ۲۰۲۱ در دکوراسیون خانه خلاقیت به خرج دهید. در ادامه این مطلب با مجله دلتا همراه باشید تا دکوراسیون به رنگ سال را بررسی کنیم.

دکوراسیون به رنگ سال ۲۰۲۱

هر یک از انواع رنگ خاکستری می‌تواند به عنوان رنگ پایه و اولیه برای دکوراسیون شما انتخاب شود و در کنار آن، رنگ‌های دیگر تاثیر، جذابیت و جلوه زیباتری بیابند. در ادامه برخی از نکات استفاده از رنگ سال ۲۰۲۱ یعنی خاکستری در فضای منزل‌تان برای شما آورده شده است:

نورپردازی

نکته مهم در استفاده از رنگ خاکستری در دکوراسیون منزل، نورپردازی مناسب است. فراموش نکنید که خاکستری به خودی خود رنگ روشنی نیست و برای اینکه خانه تاریک به نظر نرسد لازم است که در آن از وسایل روشنایی کافی و مناسب استفاده کنید. اگر برای دکوراسیون داخلی منزل به درستی از رنگ خاکستری استفاده شود این رنگ می‌تواند تاثیری چشمگیر در زیبایی و شیک به نظر رسیدن فضای داخلی خانه داشته باشد.

ست کردن رنگ خاکستری و زرد

زرد کم‌رنگ و خاکستری ملایم وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند ترکیبی از رنگ‌های خنثی و ملایم را به وجود می‌آورند که دکوراسیونی مدرن‌تر تلقی می‌شوند. این ترکیب عالی می‌‌تواند در هر بخشی از خانه استفاده شود و یکی از رنگ‌های مناسب برای خانه به شمار می‌رود. از آن‌جایی که رنگ خاکستری به تنهایی آرامش بخش است، می‌تواند در کنار زرد برای تزیین اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ خاکستری در دکوراسیون

ست کردن خاکستری و مشکی

برای ایجاد فضایی کلاسیک در پذیرایی از ترکیب رنگ خاکستری و مشکی استفاده کنید. کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ، محیطی ساده آرامش بخش و درعین حال شیک برای منزل‌تان فراهم می‌کند. این طرح می‌تواند برای دکوراسیون اتاق خواب یا اتاق مهمان هم ایده مناسبی باشد.

بنفش و خاکستری

از مهم‌ترین رنگ‌هایی که با هم ترکیب خوبی برای دکوراسیون تشکیل می‌دهند، می‌توان به بنفش و خاکستری اشاره کرد. ترکیب این دو رنگ به روز است و مورد پسند اکثر افراد است.

پیشنهاد مطالعه: مطلب رنگ قهوه‌ای را در چیدمان با چه رنگی ست کنیم؟ را در مجله دکوراسیون بخوانید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

گیاهان آپارتمانی که ماهی یکبار آب نیاز دارند

مراقبت و نگهداری از گیاهان در آپارتمان ممکن است کاری زمانبر بوده و برای همه مقدور نباشد به…