خانه دکوراسیون خانه‌ای مجلل با چند اصل ساده!

خانه‌ای مجلل با چند اصل ساده!

۳
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
موارد ریز و درشتی وجود دارد که می‌تواند یک منزل ساده و بدون روح را به یک منزل شیک و مجلل تبدیل کند.
داشتن خانه ی مجلل

داشتن دکوراسیون منزل مجلل کار پیچیده‌ای نیست. آنچه که دکوراسیون خانه‌های مجلل را از دکوراسیون خانه‌های معمولی جدا می‌کند، علاوه بر پول، جزییات است. در ادامه با مجله دلتا همراه باشید تا اصول داشتن خانه ی مجلل را بررسی کنیم.

اصول داشتن خانه ی مجلل

شما می‌توانید با توجه به فاکتورهای هزینه، محتوای هنری خاصی را برای تزیین منزل خود داشته باشید. در ادامه برخی از اصول تبدیل خانه به منزلی مجلل را آورده‌ایم؛ با ما همراه باشید:

دیوارها

دیوارهای خانه‌ مجلل اغلب دارای نوعی تابلو فرش لوکس هستند. در دکوراسیون داخلی خانه‌های مجلل شما می‌توانید به جای رنگ کردن دیوار، از پانل‌های روکش سنگ که از تکه‌های نازک سنگ واقعی ساخته شده‌اند استفاده کنید، تا رنگ زیبا و بافت طبیعی به دیوارها اضافه شود.

داشتن خانه ی مجلل

روشنایی

نورپردازی در هنگام ایجاد فضایی سلطنتی و مجلل نقش اصلی را ایفا می‌کند. چراغ‌هایی که در فرورفتگی‌های سقف برای روشنایی پذیرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد را می‌توان به گونه‌ای تنظیم کرد که در مناطق خاصی برای روشنایی متمرکز شود و فضا را با شکوه‌تر کند.

تجهیزات جانبی

هنرهای زیبا در قالب نقاشی‌های اصیل روغنی دیوارهای خانه‌ مجلل شما را زیباتر می‌کند. مجسمه‌ها و شیشه‌های هنری نیز زیبایی بصری را برای شما ایجاد می‌کنند. فرش‌های ایرانی و شرقی با کیفیت بالا، جزییاتی نفیس را به کف منزل شما می‌بخشند. برای تزیین پنجره‌ها، پرده‌های بلند می‌تواند گزینه‌ مناسبی برای لوکس به نظر رسیدن منزلتان باشد.

پیشنهاد مطالعه: در مجله دکوراسیون دلتا مطلب اتاق خواب فانتزی با ایده‌های خلاقانه را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده کاربردی استفاده از اکسسوری در دکوراسیون داخلی

اکسسوری‌ها عناصر مکمل در دکوراسیون داخلی هستند،اشیا و لوازم هنری و زیبایی هستند که جزء ضرو…