خانه دکوراسیون اتاق کوچک را چگونه بچینیم؟

اتاق کوچک را چگونه بچینیم؟

۵
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در صورتی که شما ترفندهایی را یاد بگیرید و در دیزاین اتاق خواب‌های کوچک خودتان آن را پیاده کنید می‌توانید جلوه منحصر به فردی به اتاق خواب بدهید.
دکوراسیون اتاق کوچک

برای راهنمایی در مورد چیدمان اتاق خواب کوچک و سازماندهی آن‌، همراه ما در مطلب چیدمان اتاق کوچک در مجله اینترنتی دلتا باشید.

چیدمان اتاق کوچک

چیدمان یک اتاق خواب کوچک، صرف نظر از اینکه از چه وسایلی شروع کنید، در شکل و ظاهر اتاق و حسی که برای شما ایجاد می‌کند تاثیر دارد. در ادامه چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کوچک آورده شده است:

چیدن اتاق کوچک را با تخت شروع کنید

تخت‌خواب خود را در مرکز دیوار قرار دهید (این دیوار معمولا رو به در است.) قرار دادن تخت‌خواب خود در مرکز، به تقارن چیدمان اتاق‌ خواب شما کمک می‌کند تا بتوانید از فضای خود نهایت استفاده را ببرید.

کمد برای اتاق کوچک

یک کمد بلند انتخاب کنید و وسایل خود را داخل یا روی آن قرار دهید. کمدهای پارچه‌ای نیز می‌توانند انتخاب مناسبی باشد.

دکوراسیون اتاق کوچک

فرش خود را با دقت پهن کنید

اگر تخت در مرکز قرار دارد، فرش را حدود ۳،۲ متر زیر تخت پهن کنید. اگر تخت شما در گوشه اتاق است، فرش را کنار آن یا زیر وسیله دیگری قرار دهید. فرش‌های ایرانی بهترین گزینه برای اتاق خواب کوچک شما است.

از نور طبیعی استفاده کنید

نورپردازی اتاق کوچک شما می‌تواند فضا آن را بیشتر و بزرگ‌تر نشان دهد. رنگ‌های تیره می‌تواند نور را جذب کند. هنگام انتخاب رنگ،  رنگ‌های روشن می‌تواند به ایجاد حس جادارتر بودن فضا و بزرگ‌تر نشان دادن آن کمک کند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نکات دکوراسیون  مطلب “دکوراسیونی برای بلند جلوه دادن سقف کوتاه” را در مجله دکوراسیون دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

میز غذاخوری، گرد یا چهارگوش؟!

بدون شک میز ناهارخوری و صندلی‌های آن، مهمترین و ضروری‌ترین عنصر در طراحی فضای غذاخوری می‌ب…