خانه دانستنی ها تست شخصیت شناسی‌‌؛ با خودتان آشنا شوید!

تست شخصیت شناسی‌‌؛ با خودتان آشنا شوید!

۸
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
بقراط: هر ویژگی‌ای که در افراد حاکم‌تر باشد، حالت آن‌ها و در نتیجه شخصیت منحصر به فرد آن‌ها را تعیین می‌کند.
تست شخصیت شناسی تصویری

تست شخصیت شناسی تصویری می‌تواند ابعاد پنهان شخصیت را به آسانی نشان دهد. یکی از این ابعاد، نوع قدرت و حسی است که به دیگران القا می‌کنیم. با مجله اینترنتی دلتا همراه باشید.

تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی تصویری

موضوعات روانشناسی از مطالب جالب توجه دانستنی است. در تصویر بالا چه چیزی بیشتر نظر شما را جلب می‌کند؟

سگ

شما جوی صمیمانه دارید.

شما یک انسان صمیمی و به معنای واقعی شیرین هستید. حتی اگر کسی از شما درخواستی نداشته باشد، برای‌شان تلاش زیادی می‌کنید. مردم احساسات شما و این‌که می‌توانید در سخت‌ترین شرایط قوی بمانید، در حالی که لبخند بر صورت بقیه می‌آورید را ستایش می‌کنند. به شدت تنبل هستید و هیچ اهمیتی به کسانی که می‌گویند از پای تلویزیون بلند شوید، نمی دهید. اما بسیار مهربان و لایق هستید. از درون و بیرون بسیار زیبا هستید و همه از نحوه لباس پوشیدن، صحبت کردن و تفکر شما حس دوستانه‌ای می‌گیرند. مردم عاشق حس اشتیاق شدید و سرد اما صمیمانه‌ای هستند که بهشان القا می‌کنید. شما هاله‌ای پرطراوت و زنده و صورتی از خود بیرون می‌دهید.

جغد

شما جوی تاریک دارید.

آدمی مزاجی هستید و هر کجا که می‌روید، دنیایی جدید از جنون را همراه خود می‌برید. به وحشت و دیوانگی علاقه دارید و دوست دارید بپذیرید که با بقیه فرق دارید. از بیرون، انسانی سخت و سرد هستید، اما وقتی یک نفر شما را از درون بشناسد، نرم می‌شوید. بیشتر لباس‌های سیاه می‌پوشید، اما به آن افتخار می‌کنید. خیره کننده هستید حتی اگر بعضی‌ها از شما بترسند. یک جنگجو هستید، و مردم برای همین دوست‌تان دارند. مردم از شما حسی تاریک دریافت می‌کنند.

صورت‌ها

شما جوی عرفانی دارید.

عجیب بودن به همراه جنبه وهم آور ذهن‌تان، باعث می‌شود دیگران حس سرزندگی از شما بگیرند. دلربا و مادی گرا هستید. تمام دنیا روی شانه‌های شماست و در حال مبارزه و تقلا هستید؛ اما با قلب قدرتمندی که دارید، به آسانی تسلیم نمی‌شوید. مسائل را جدی نمی‌گیرید و همیشه خود را تا نهایت محدودیت‌ها و موانع پیش می‌برید. آهسته و پیوسته بودن را دوست دارید و نمی‌خواهید درحال عجله و یا زیر فشار برای انجام کاری باشید. همیشه از دیگران حمایت می‌کنید و دوست دارید مردم را خوش حال کنید. شما حس یک نیروی الکتریسته فریبنده آهسته را در خود دارید و همین باعث می‌شود اطرافیان کنار شما بودن را دوست داشته باشند. شما هاله‌ای جادویی و ارغوانی دارید.

 مثلث‌ها

شما جوی آرام دارید. همان انسان آرام و بیخیالی که فقط می‌خواهید خودتان باشید. برای دیگران مانند یک نسیم هستید و به احساساتان اجازه می‌دهید آزادانه رها باشد. آخرین مد‌ها را دنبال می‌کنید، اما شخصیت خودتان را نیز به آن‌ها اضافه می‌کنید. شخصیت شما ذهن اطرافیان را منفجر می‌کند. شما نشانه یک هاله سفید خالص هستید. این حس را القا می‌کنید که برای‌تان مهم نیست دختر یا پسرتان تا نیمه شب بیرون بماند یا بقیه راجع شما چه فکری می‌کنند؛ چرا که فقط خودتان هستید و کار خود را می‌کنید. اهمیتی نمی‌دهید چه کسی چه می‌گوید. اگر کسی بگوید چیزی از حد خارج است، شما آن را انجام می‌دهید. یاغی و ریسک پذیر هستید؛ و دیگران شما را برای همین دوست دارند.

عدد صفر

شما جوی عجیب و بیگانه دارید.
نبوغی سبک بار در خود دارید که طبیعت را بر می‌انگیزد و دیگران را به خود جذب می‌کند. روحی باستانی دارید که علاقه‌ای به موسیقی مدرن ندارد، بلکه موسیقی ملایم و تسکین دهنده که در روح نفوذ می‌کند را ترجیح می‌دهید. انسانی باهوش و خودمانی هستید و سر‌به‌سر مسائل مهم نمی‌گذارید. مراقب دوستان و خانواده خود هستید و برای خوش حالی آن‌ها تا حد زیادی پیش می‌روید و از این که آن‌ها را ناراحت ببینید متنفرید. لبخند زدن، کلید باور و ایمان شماست و نمی‌خواهید به هیچ وجه از آن بگذرید. شما هاله‌ای تازه به رنگ سبز روشن دارید.

بقیه اشکال

شما جوی به روز و شیک دارید.
به معنی کلمه با کلاس هستید. مردم را با طناب باکلاسی، استایل و جلا گول می‌زنید. نظر و حرف بقیه را نمی‌خواهید و هر کاری می‌کنید تا از خود، خانواده و دوستان‌تان محافظت کنید. همیشه در جریان آخرین مد‌های روز هستید و شخصیتی متعادل دارید. گاهی اوقات اضطراب زیادی بر دوش خود حس می‌کنید، اما با حس جرات زیاد و اعتماد به نفس از پس آن برمی‌آیید. شما به فروشگاه‌های گران قیمت تعلق دارید و برای همه چیز‌هایی که دارید، شاکرید. شخصیتی دارید که همه را به جمع بزرگ دوستانه‌تان جذب می‌کند. به هر حال، شما پروانه جمع هستید. حسی مدرن و شیک به دیگران القا می‌کنید و هاله‌ای سریع دارید.

پیشنهاد مطالعه: در مجله دانستنی دلتا مطلب «چه می‌شد اگر انسان می‌توانست فتوسنتز کند؟» را بخوانید.

بیشتر ببینید در دانستنی ها

همچنین بخوانید

واقعیت‌هایی که وجود موجودات فرازمینی را اثبات می‌کنند!

نظریه‌پردازان تئوری فرازمینی‌ها مدرکی قاطع بر ملاقات ما و فرازمینی‌ها ارائه دادند. دانشمند…